Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

KUZU SAHİBİNİ ANNESİ SANIYOR

Bursa'da annesi ölünce öksüz kalan bir aylık yavru kuzu sahibini annesi sanıyor. Kendisini biberonla besleyen 35 yaşındaki Ayşe Doğan'ı bir an olsun yalnız bırakmayan kuzu onunla birlikte alış verişe gidiyor. Şehri merkezinde peşinde kuzuyla gezen genç kadını görenler şaşıyor.

KUZU SAHİBİNİ ANNESİ SANIYOR

Lokantada sahibesiyle bekleyen kuzu ile hatıra fotoğrafı çektirenler bile oluyor. Doğan, 2 yaşındaki oğlunun bazen kuzuyu kıskandığını "O benim annem senin annen değil" diyerek yavru kuzuyla tartıştığını söyledi.

Soğanlı mahallesinde yaşayan Ayşe Doğan 2 yaşındaki oğlu ile birlikte 1 aylık olan sevimli kuzuya da annelik yapıyor. Doğum sırasında annesinin ölmesiyle öksüz kalan kuzuya bakmaya başladığını belirten genç kadın adını pamuk koyduğu kuzusunu çocuğu gibi sevdiğini ve pamuğunda da kendisini annesi sandığını söyledi. Alış verişe çıkan sahibinin peşinden ayrılmayan sevimli kuzu görenleri de kendine hayran bırakıyor. Kaldırımda yavru kuzuyu yürürken gören vatandaşlar ilk olarak şaşırıyor daha sonra kuzuyu kucağına alıp fotoğraf çekiliyorlar.

OĞLUM BENİ KUZUDAN KISKANIYOR

Her gün düzenli olarak biberona koyduğu sütle kuzusunu beslediğini ve tüylerini yıkadıktan sonra taradığını söyleyen Doğan, "Oğlum Onur kuzuyla böyle ilgilendiğimi örünce beni kuzudan kıskanıyor. Oğlumun o benim annem senin değil diyerek sürekli kuzuyla kavga ediyor" dedi.

KUZU SAHİBİNİ ANNESİ SANIYOR KUZU SAHİBİNİ ANNESİ SANIYOR
Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!