Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ta istenmeyen misafir

Show TV'de ekrana gelen Kuzey Yıldızı-İlk Aşk'ın bu akşam ekrana gelecek yeni bölümünde Kuzey, büyük bir kazadan kıl payı kurtulmuştur. İşte diziden yeni bölüm detayları...

Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ta istenmeyen misafir

Show TV'de ekrana gelen Kuzey Yıldızı-İlk Aşk'ın bu akşam ekrana gelecek 34. bölümünde Kuzey, büyük bir kazadan kıl payı kurtulmuştur. Artık, bir düşmanla karşı karşıya olduğunun farkındadır fakat bunun kim olduğuna dair hiçbir fikri yoktur.

Kuzey'i, kendi canını tehlikeye atacak kadar öldürmek isteyen kimdir? Kuzey'in pampaları, bu düşmanın peşine düşer. Çünkü düşmanın bir sonraki hamlesini ve bir sonraki kurbanını kimse bilmemektedir. 

Yıldız, Kuzey'i kaybetme korkusuyla yüz yüze gelmiş fakat bu korku çok kısa sürmüştür. Çünkü Kuzey artı biriyle burnunun dibindedir yine. Ama bu yeni misafir, onun hiç hoşuna gitmemiştir. Yıldız, Kuzey'den ve onun çevresindekilerden kurtulmak istese de daha da içeri çekilmektedir. Yıldız, kendi çığlığında boğulmak üzereyken bir kişiyi daha dibe çekecektir.

Yapımcılığını Süreç Film'in üstlendiği, yönetmen koltuğuna Ersoy Güler'in oturduğu, Kuzey Yıldızı-İlk Aşk'ın başrollerini Aslıhan Güner ve İsmail Demirci paylaşırken dizide, Toygan Avanoğlu, Cezmi Baskın, Zeynep Kankonde, Hüseyin Soysalan, Uğur Demirpehlivan gibi birçok isim de rol alıyor.

 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!