Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Kuzey'e kardeş istiyoruz

Emre Altuğ, Çağla Şıkel ile boşanacağı dedikodularını, eşi için yaptığı 'Tek Aşkım' adlı şarkıya yeni albümü 'Zil'de yer vererek yalanladı

Kuzey'e kardeş istiyoruz

EMRE Altuğ'un yeni albümü 'Zil' müzik marketlerdeki yerini aldı. 10 şarkılık albümü İskender Paydaş, Mustafa Ceceli, Soner Sarıkabadayı ve Genco Arı gibi isimlerle birlikte hazırlayan ünlü şarkıcı, "Bu, vakit darlığından stüdyoya en az girdiğim albüm oldu. Ne istediğimi anlayan bir ekibimin olması hayatımı kurtardı" diyor. Albümün dikkat çeken parçaları arasında başı çıkış parçası 'Zil' ile Altuğ'un eşi Çağla Şıkel için yaptığı 'Tek Aşkım' çekiyor. Emre Altuğ'un favorisi ise sözleri Macit Koper'e ait olan 'Masal Sevdayla Başlar'. "Bu şarkıyı dinlemeye doyamıyorum" diyen Altuğ, albümüne 'kuzu' diye seslendiği oğlu Kuzey için de bir parça koymuş. Bu şarkının sözleri Özen Film'in sahibi Mehmet Soyarslan'a ait. Önümüzdeki yıl, sözleri yine Soyarslan'a ait olan ve Türkiye'de sadece Cem Karaca tarafından seslendirilen 'Resimdeki Gözyaşları' adlı parçayı single haline getireceğini belirten Altuğ'la yeni albümünü ve aile hayatını konuştuk...

MÜZİKTE TÜCCARLIK OLMAZ
 Duyduk 'Zil'in sesini...
Yarışma başladı. (Kahkahalar)

 Hem de ne yarışma! Siz, Kenan Doğulu, Yalın hepiniz yepyeni çalışmalarla karşımızdasınız...
Ne güzel işte! Umarım hepimiz için çok hayırlı olur yeni albümlerimiz. Kendi adıma konuşacak olursam yaptığım iş çok içime sindi. Benden izler taşıyan bir albüm oldu. Yaptığım her albümde geçmiş albümlerimin tadında birkaç parça oluyor ve bu durum beni çok mutlu ediyor. Bir tarzım, bir parmak izim var. Sadece benim yaptığım şarkılar değil, başkalarından aldıklarım da beni yansıtıyor.

 Sizi yansıtmayan ama tutacağından emin olduğunuz bir parçayı koyar mıydınız albüme?
Asla! Sevmediğim bir parçayı kendim yapmış olsam bile kullanmam. Bana hafif geliyorsa, çöpe atarım. Müziğe tüccar mantığıyla bakılmaz. Beste yaparken, parçamın 20 sene sonra da dinlenmesini hedefliyorum. İnsanların yüzüne 20 sene sonra da bakabilmek istiyorum. Bu, benim ön şartım!

AYIRMAYA ÇALIŞIYORLAR
 'Tek Aşkı m' adlı parçayı Çağla Hanım'a yapmışsınız. Son günlerde basında çıkan ayrılacağınız yönündeki dedikodulara bu şarkı aracılığıyla tepki vermiş oldunuz galiba...
Öyle oldu. Ben o meseleyi tamamen kapattım. Bir deli kuyuya taş attı, kalan deliler çıkarmaya çalışsınlar. Bu hikâyeyi kimler uydurduysa, onlar temizlesin. Ben uğraşıp da boş yere enerjimi tüketemeyeceğim. Geçmişte bizi evlendirmek için uğraşan magazin basını, bugün bizi ayırmak için uğraşıyor. Magazinin görevi önce evlendirmek, sonra da ayırmaktır. Süren bir evliliğin haber değeri yok çünkü onlar için. Çağla ve ben şu anda çok mutluyuz. Umarım Allah ömrümüzün sonuna kadar çok mutlu olmayı nasip eder bize!

 'Baba' sözcüğünü ilk duyduğunuzda ne hissetmiştiniz?
Kuzey'in yuları eline aldığını, beni maymun ettiğini anladım. (Kahkahalar) Bana ne zaman 'baba' dese, resmen eriyorum. Önce 'anne' dedi Kuzey, çok kıskanmıştım Çağla'yı! Benim çok mutlu bir hayatım var. Allah oğluma benim bahtımdan da iyisini verir umarım!

ÇAĞLA'YA BENZEYEN BİR KIZIM OLSUN İSTİYORUM
 Kuzey'e ne zaman kardeş yapacaksınız?
Kısmetse seneye! Kuzey her erkek çocuk gibi annesine çok düşkün! Bir kızımız olursa, o da haliyle babacı olacak. Ben o zaman göreceğim Çağla'yı! Bu kez o beni kıskanacak! (Kahkahalar) Şaka bir yana annesi ne benzeyen, onun gibi güzel bir kızımın olmasını çok istiyorum. Kısmetse olur!
HABERTÜRK

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!