Kuşadası yılbaşına hazır

Kuşadası'nda yılbaşı nedeniyle otellerdeki doluluk oranının yüzde 95'lere ulaştığı bildirildi

Kuşadası yılbaşına hazır

.Kuşadası'nda yılbaşı nedeniyle yerli turistlerin yanı sıra özellikle balkan ülkeleri ile Avrupa'dan yoğun bir turist trafiği yaşanıyor. Oteller ve tatil köyleri, 3 veya 4 gece konaklamalı programların yanı sıra konaklamasız yılbaşı baloları da hazırladı. Kuşadası'nda yılbaşı nedeniyle otellerdeki doluluk oranının yüzde 95'lere ulaştığını bildirdi.

Bu arada, Kuşadası Belediyesi de yılbaşı hazırlıklarını tamamladı. Yılbaşı ile ilgili olarak Kuşadası sahiline dev bir noel ağacı dikildi. Tamamlanan hazırlıklar kapsamında 31 Aralık Pazartesi gecesi İsmail Cem Barış ve Dostluk Meydanı'nda gerçekleştirilecek ve Özgür Özmavi ile Tuğçe Duygulu'nun sunuculuk yapacağı yenil yıl şenliğinde son dönemin ünlü ismi Model Grubu sahne alarak Kuşadası'nı coşturacak. Ücretsiz yılbaşı eğlencesi; animasyonlar, sürpriz hediyeler, dans ve çeşitli gösterileri ile başlayacak. Dj. Mina, Tuncay Perküsyon Şov ve Tayfun Duygulu'nun ardından Saat: 22.45'de Model grubu sahne alacak. Saatler 00.00'ı gösterdiğinde ise muhteşem havai fişek ve ışık gösterileri izleyenleri büyüleyecek. Ayrıca sahne yanına kurulan dev ekranda canlı yayın yapılacak.

Kuşadalılara her zaman her şeyin en iyisini ve en güzelini sunmayı hedeflediklerini belirten Belediye Başkanı M. Esat Altungün, "Yılbaşı gecesi gerçekleştireceğimiz eğlence programında Model Grubu ile 2013'e merhaba diyeceğiz. Yeni yılı el ele, gönül gönüle, hep birlikte karşılamak üzere herkesi İsmail Cem Barış ve Dostluk Meydanına bekliyorum" dedi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!