Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Kuruluş Osman 7. son bölümde Edebalı, Osman'ı kurtarmak için...

ATV'nin kısa sürede büyük ilgi gören yeni dizisi Kuruluş Osman 7. yeni bölümüyle ekranlara geldi. Sevilen dizinin son bölümüne Osman'ın yakalanmış olması ve bazı Alplerinin şehit edilmesi damga vurdu. Peki Kuruluş Osman 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kuruluş Osman 7. son bölümde Edebalı, Osman'ı kurtarmak için...

KURULUŞ OSMAN 6. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ertuğrul Bey'in hastalandığı haberi Kayı Obası'nda büyük bir şok etkisi yaratmıştır. Abdurrahman Gazi bu haberin yanı sıra Dündar Bey'e kayı obasının idaresi için vekalet mührünü de getirmiştir. Osman Bey ise Salvador'un kurduğu pusu neticesiyle yakalanmıştır. Dündar Bey, vekaleti alır almaz karşısına çıkan bu engel karşısında ne yapacaktır? Osman'ın yakalanmış olması ve bazı Alplerinin şehit edilmesi Bala Hatun'u nasıl etkileyecektir? Osman'ın kurtulması için Edebalı ne yapacaktır?

KURULUŞ OSMAN 7. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Kuruluş Osman 7. yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak...

KURULUŞ OSMAN NEREDE ÇEKİLİYOR?

Dönemin obaları, otağları, şehirleri ve mekanlarını hissettiren Kuruluş Osman'ın çekimleri Beykoz'a bağlı Riva'da gerçekleştiriliyor. Dizide kullanılan atlar için de arazinin bir bölümü ayrılmış. Burada eğitmenler eşliğinde atlar doğal ortamlarına uygun olarak yetiştiriliyor.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!