Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

"Kulüpteki ölü toprağı attık"

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, kulübün üzerindeki ölü toprağı attığını belirtirken hedeflerine koşar adım ilerlediğini ifade etti.

 ''Kulüpteki ölü toprağı attık''


Kabataşlı Beşiktaşlılar Derneği'nin düzenlediği 'Yılın En İyileri' spor ödülleri gecesinde Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, yönetim kurulu arkadaşlarıyla canla başla çalıştıklarını ve kulübün üzerindeki ölü toprağını silkeleyerek adım adım hedeflerine doğru koştuklarını belirtti.

Başkan Fikret Orman, "Böylesine nezih bir ortamda bulunmaktan dolayı mutluyum. Kabataşlı Beşiktaşlılar Derneği ile aramızdaki bağı daha da güçlendirmemiz gerekiyor. Biz göreve geldiğimizde bize en fazla 6 ay ömür biçmişlerdi ama ben ve arkadaşlarım canla başla mücadele ediyoruz. Kulübümüz, üzerindeki ölü toprağı atıp silkelenmiş ve hedeflerine koşar bir vaziyet almıştır. İnanıyorum ki sizlerin desteğiyle Beşiktaş'ı daha ileriye taşıyacağız"dedi.

Kabataşlı Beşiktalılar Derneğinin gecesine, başkan Fikret Orman'ın yanı sıra; yönetim kurulu üyeleri, Beşiktaşlı eski yönetici Serdal Adalı, Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal ve dernek üyeleri katıldı.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!