KÜÇÜK HASAN'I ŞIRINGAYLA BESLİYOR

Bursa'da salı günü tek bilezik için eniştesi tarafından bıçakla ağır yaralanan, hunharca öldürülen annesi Ayşe Gökçe'nin cesedi başında sabaha kadar bekleyen 6 yaşındaki Hasan Bayram'ın yoğun bakımdan çıktıktan sonra ilk sözleri "anne" oldu. Plastik cerrahi bölümünde yüzüne ve başına 10 ayrı operasyon yapılan ve yüz ve kafasındaki kırıklar sebebiyle beyin cerrahi servisinde tedavisi devam eden küçük çocuk şimdi babası İsmail Bayram tarafından şırınga ile besleniyor.

KÜÇÜK HASAN'I ŞIRINGAYLA BESLİYOR

Alemdar Mahallesi'ndeki olayın ardından yoğun bakıma götürülürken, katil zanlısının eniştesi G.O. olduğunu söyleyen ve Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde bir dizi başarılı ameliyatın ardından hayata dönen Hasan, nasıl olduğunu soran İHA ekibine, "iyiyim" cevabını verdi. Annesinin öldüğünden haberi olmayan küçük Hasan'a, kısa süre önce eşinden boşanan İsmail Bayram bakıyor. Daha önce velayeti eski eşinde olan Hasan'a bundan sonra gözü gibi bakacağını belirten baba İsmail Bayram, durumu iyileşme sürecinde olan oğlunu şırınga ile besliyor.

Hiç beklemedikleri bir kişinin böyle bir olayı gerçekleştirdiğini belirten İsmail Bayram, "Çok üzüldük, hiç beklemediğimiz bir olay. İnanamıyoruz. Katil zanlısı damadımızdı. Oğlum şu anda yemek yiyemiyor ancak şırınga ile sıvı enjekte ediyoruz" dedi.

Annesinin öldüğünden haberi olmayan Küçük Hasan'ın başı ve yüzündeki 10 bıçak yarasının plastik cerrahi bölümünde ameliyat edildiği, yüz ve kafatasındaki kırıklardan dolayı beyin cerrahisindeki tedavisinin sürdüğü öğrenildi.

 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!