Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Kraliçenin son yemeği

Muğla'nın Bodrum ilçesi Yalıkavak beldesinde, 2 yıl önce turizmci Ahmet Bayer'in (55) villasının balkonundan düşüp ölen, 2003 Miss Model Of The World (Mankenler Kraliçesi) Aslı Baş'ın (32), olayın hemen öncesine ait fotoğrafı ortaya çıktı.

Kraliçenin son yemeği

Aslı Baş'ın, Bayer ve dostlarıyla atladığı söylenen terasta yedikleri yemeğin fotoğrafları dava dosyasına girdi. Baş ailesinin isteğiyle inceleme yapan bilirkişinin cinayet ihtimali yönündeki raporunun ardından mahkemenin atadığı bilirkişinin raporu da dosyada yer aldı. Parmak İzi ve Olay Yeri İnceleme Uzmanının verdiği raporda Aslı Baş'ın iddia edildiği gibi 80 santimetre yükseklik ve bir metre genişliğindeki dikenli bitkiler arasından geçerek terastan atlamasının mümkün olmadığının altı çizildi.

 

Raporda Baş'ın bacaklarının çıplak olduğu, bu çitten geçmesi durumunda mutlaka çizikler olabileceği belirtildi. Bu raporda da Aslı Baş'ın 'Ani bir darbe veya itilme' sonucu sırt üstü düştüğü, düşerken de duvara tutunmak istediği kaydedildi. Raporda olayın tanıklarının Baş'ın bir şişe şarap ve üzerine ilaçlar içtiği iddialarının İzmir Adli Tıp Kurumu'ndaki otopsi sonucu doğru olmadığı, kan değerlerinde alkol ve uyuşturucu ilaç iznine rastlanmadığına da dikkat çekildi. Olayla ilgili geçen hafta gözaltına alınan Ahmet Bayer adli kontrol şartıyla serbest bırakılırken, oğulları Hakan Bayer (25) ile Volkan Bayer (23) tutuklanmıştı. 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!