Konser sonrası 'Aşk' tazelediler!

Şarkıları ile genç nesli peşinden sürüklemeyi başaran Aydilge, keman virtüözü Utku Barış Andaç'la evliliklerinin ardından ilk konserini Kuşadası Gençlik Festivali'nde verdi. Dillere dolanan şarkıları ile festival alanını dolduran binlerce kişiye tam anlamıyla bir müzik ziyafeti çeken genç sanatçı, şarkı aralarında evlilik ile ilgili yaptığı yorumlarla da dikkat çekti.

Konser sonrası 'Aşk' tazelediler!

Çiçeği burnunda gelin Aydilge, bir yandan evlilik kurumumun ciddiyetine dikkat çekerken diğer yandan ''Aşk-meşk evet çok güzel ama ne kadar aşık olursanız olun, kendinizden asla ödün vermeyin. Sırf ilişkiniz bozulmasın, sırf biri sizi sevsin diye o kişiye göre kendinizi şekillendirmeyin. Biri sizi seviyorsa kendi yolunuzdan gittiğiniz için sevsin.'' Sözleri ile evlilik düşünen çiftlere nasihatlerde verdi. Aynı zamanda romantik şarkılarda eşinin yanına giderek onu öpücüklere boğan Aydilge, her seferinde aşk dolu öpücükleri ile festival alanını dolduran gençlerden yoğun alkış almayı başardı.

 
Öte yandan konserinin sonlarına doğru eşi Utku Barış Andaç için kaleme aldığı ve aynı zamanda düğün şarkıları da olan ''Sonsuz Sevgilim''i seslendiren Aydilge, konser alanını dolduran binlerce kişinin şarkıya hep bir ağızdan eşlik etmesi ile duygu dolu anlar yaşadı. Binlerce kişinin alkış ve tezahüratları eşliğinde konserini sonlandıran Aydilge, ''Benim için aldığım en önemli ve büyük düğün hediyesi bu oldu. Hepinize teker teker teşekkür ederim. Harikasınız..''sözleri ile coşkulu kalabalığı selamladı.

 
Konser sonunda yorgunluk atmak için eşi ile birlikte kaldıkları Otel'in havuzuna giden Aydilge, burada kendisini eşinin kucağına bırakarak eğlenceli görüntülere sebebiyet verdi. Sıcak havanında tesiri ile kendilerini havuzun serin sularına bırakan çift, burada deyim yerindeyse bir manada aşk tazelediler.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!