Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Koncuk: Koltuk onların, adamlık bizim olsun

İYİ Parti Adana Milletvekili İsmail Koncuk, "İlk 75'de de olsa tercih edilmeyecek" başlıklı listeyi paylaşarak "Aday olma ihtimalimiz bile birilerini ürkütmüş! Koltuk onların, adamlık bizim olsun" dedi. Listede yer alan Çıray da listeye tepki gösterdi.

Koncuk: Koltuk onların, adamlık bizim olsun

İYİ Parti'nin 2. Olağan Kurultayı, "Millet bizi çağırıyor" sloganıyla Altınpark Anfa'da gerçekleştirildi. İYİ Parti Adana Milletvekili İsmail Koncuk, İYİ Parti'nin 2. Olağan Kurultayı'nın ardından sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşımda bulundu.

"İlk 75'de de olsa tercih edilmeyecek" başlıklı listede kendisinin de adının olduğunu ifade eden Koncuk "İYİ Parti 2. Olağan Kongresi bugün yapıldı. Hayırlı olsun. Ben ve Ümit Özdağ, Gİ̇K adayı olmamamıza rağmen, bazı akıl ve ahlak fukaraları, bir kısım il yöneticisine sabah böyle bir liste dağıtmış. Aday olma ihtimalimiz bile birilerini ürkütmüş! Koltuk onların, adamlık bizim olsun" dedi.

İYİ Parti Milli Güvenlik Politikaları Başkanı ve İzmir Milletvekili Aytun Çıray da listeye tepki gösterdi.

Çıray, "Bu listede asıl hedef merkez siyasetçilerin tasfiyesidir. Demirel'in doktoru.. İsmet Sezgin'in yeğeni.. Ve bendeniz bunun işaretidir. Başarıp başaramadıklarını göreceğiz. Onlar da görecek. Samimiyet ve ilkeler testidir bu!" dedi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!