Koltuk kavgası

ZONGULDAK İl Genel Meclisi toplantısında, Çaycuma İlçesi'nde eski olması nedeniyle yıkılacak olan okulun arsasının satışının görüşülmesi sırasında Meclis Başkanı AK Parti'li İsmail Terzi ile CHP'li üye Umut Başoğlu arasında tartışma çıktı.

Koltuk kavgası

Terzi, "Koltuğunuzu doldurduğunuzu düşünmüyorum" diyen Başoğlu'na, "Kimsenin kafası çalışmıyor da senin mi kafan çalışıyor?" diyerek tepki gösterdi. 

İl Özel İdaresi İl Genel Meclisi Salonu'nda yapılan toplantıda tüm il genel meclis üyeleri hazır bulundu. 5 maddenin görüşüldüğü toplantıda, Çaycuma'da eski olması nedeniyle yıkılacak olan Fatih İlkokulu'nun arsasının satışının görüşülmesi sırasında tartışma çıktı. Aynı zamanda CHP Çaycuma İlçe Başkanı olan Umut Başoğlu, "Burayı kim alacak? Bu rant kime gidiyor? Yıkılacak okulun yerine nereye okul yapılacak? Projesi hazır mı?" diyerek tepki gösterdi.

İl Genel Meclis Başkanı İsmail Terzi'nin, konuyu çarpıtmaması konusunda uyardığı Başoğlu, "Siz, 'çarpıtmayın' diyorsunuz. O teklifin bütün il genel meclis üyelerine, özellikle tarafımıza verilmesini talep ediyorum. Sayın Başkan; Koltuğunuzu da doldurduğunuzu düşünmüyorum" dedi.

Meclis Başkanı Terzi ise "Beni rencide edip kendini de bir yerlere çıkaracağını zannediyorsan yanılıyorsun. Burası siyasetin yapıldığı yer değil. Sen burada her zaman Çaycuma CHP İlçe Başkanı olarak konuşuyorsun. Burada bütün yanlışları sen mi görüyorsun? Kimsenin kafası çalışmıyor da senin mi kafan çalışıyor?" diyerek tepki gösterdi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!