Kocasının yalanlarını Netflix aracılığıyla ortaya çıkarttı

Hint bir kadın, kocasının kendisine yalan söylediğini Netflix aracılığıyla ortaya çıkarttı. Ortak kullandıkları Netflix hesabından gelen bildirimi gören kadın, kocasından ayrılmak için boşanma davası açtı.

Kocasının yalanlarını Netflix aracılığıyla ortaya çıkarttı

Dünyanın en popüler çevrimiçi dizi ve film platformlarından olan Netflix, haberlerimize daha çok yeni içerikler ve bazı gelişmelerle konu oluyor. Ancak bu seferki haber, teknolojik bir gelişme ile ilgili değil. Hindistan'da yaşayan bir kadın, kocasının kendisine yalan söylediğini Netflix aracılığıyla ortaya çıkarttı.

Bu ilginç olay, Hindistan'ın en büyük ikinci metropolü olan Delhi'de yaşandı. 1 Ekim'de polis yetkililerine durumu bildiren kadın, mayıs ayında bir kişiyle tanıştığını ve bu kişinin kendisini bir bilim insanı olarak tanıttığını söyledi. Adam, Hint kadını kandırabilmek için sahte belgeler düzenlemiş ve Hindistan Uzay Araştırma Organizasyonu (ISRO) bünyesinde çalıştığını söylemişti.

Üstelik adamın karısı ve karısının ailesi, evlilik sürecinde birkaç kez adamın ailesini de ziyaret etmişti ve onlar da oğullarının yalanını ortaya çıkartmamak için çeşitli yalanlar söylemişlerdi. Ancak kısa bir süre önce adamın tüm foyası ortaya döküldü. Bu süreç ise şu şekilde gerçekleşti;

ISRO bünyesinde çalıştığını söyleyen adam, bir süre sonra ABD'ye gideceğini ve NASA bünyesinde eğitim alarak astronot olacağını söylemiş. Yolculuk günü geldiğinde ise adamı havalimanına kadının babası bırakmış. Babası havalimanından ayrıldıktan sonra ise adam, ABD yerine Hindistan'ın başka bir şehri olan Gurugram'a geçmiş. Gittiği şehirde karısıyla ortak Netflix hesabına bağlanan adamın karısına, Netflix'ten bildirim gelmiş ve kadın, adamın foyasını ortaya çıkartmış. 

Kadının durumu polis yetkililerine bildirmesinden sonra karısıyla yüzleşen adam ABD'ye hiç gitmediğini, işsiz olduğunu ve kadına yalan söylediğini itiraf etmiş. Şimdi ise ikilinin boşanma süreci devam ediyor.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!