Kızılırmak kayıpları geri vermedi

NEVŞEHİR'in Avanos İlçesi'nde geçen yıl 2 Ağustos tarihinden itibaren kayıp olan 31 yaşındaki Tunç Boztepe ile arkadaşı 24 yaşındaki Selma Grössle'in bulunması için Kızılırmak Nehrinde dalgıçlar tarafından arama yapıldı.

Kızılırmak kayıpları geri vermedi

 


Nevşehir'deki bir müzik organizasyon firmasında çalıştıktan sonra Avanos ilçesinde oto yıkama işletmeciliğine başlayan Tunç Boztepe ile Selma Grössle'den yaklaşık 6 aydır haber alınamaması üzerine, yakınlarının isteğiyle Kızılırmak Nehrinde arama çalışmaları başladı.

Avanos İlçe merkezinde Tunç Boztepe'ye ait 38 VE 718 plakalı otomobile mobese kayıtlarından Ağustos ayından sonra rastlanamadı. Yakınlarının tüm aramalarına karşın bulunamayan ve Kızılırmak nehrine düştüğü sanılan iki genç için, Elazığ Emniyet Müdürlüğü Sualtı Grup Amirliği'nden gelen 6 kişilik ekipten, 2'si kıyı kesimlerinde arama yaparken, 4 kişilik dalgıç ekibi, Kızılırmak nehrinin farklı noktalarında dalışlar yaptı. Kayıp olan Tunç Boztepe'nin son olarak 3 Temmuz 2012 tarihinde bir sosyal paylaşım sitesine girdiği de belirlendi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!