Kızılay Bursalı minikleri unutmadı

 2019 - 2020 eğitim, öğretim yılının başlamasının ardından, Kızılay Osmangazi Şubesi minik öğrencilerin yüzünü güldüren, anlamlı bir etkinlik gerçekleştirdi.

Kızılay Bursalı minikleri unutmadı

Kızılay Osmangazi Şubesi Başkanı Halil Atalay ve Kızılay Osmangazi Gönüllüleri, Emek Şehit Jandarma Uzman Çavuş İlyas Genel İlkokulu'ndaki ihtiyaç sahibi öğrencilere kırtasiye dağıttı. Bu anlamlı etkinlikte, Osmangazi İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Levent Metin, Kızılay Osmangazi Şubesi üyelerini yalnız bırakmadı.

Kızılay Osmangazi Şubesi olarak ihtiyaç sahibi her vatandaşa yardım ellerini uzatmak için çalıştıklarını ifade eden Başkan Halil Atalay, "Okullarımızın başlamasıyla birlikte, anlamlı bir yardım kampanyası düzenleyerek, miniklerimizin yüzünü güldürecek hediyeler dağıttık. Toplumda bir farkındalık yaratmasını amaçladığımız bu kampanyada bizlere desteğini esirgemeyen Yağmur Dağıtım'ın sahibi İbrahim Güney'e ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüze teşekkürlerimizi sunuyorum. Umarız ki, ülkemizin geleceği olan gençlerimize yardımların devamı gelir" dedi.

Okul Müdürü Ahmet Davarcı da, düzenlenen yardım kampanyasından dolayı Kızılay Osmangazi Şubesi Başkanı Halil Atalay ve Kızılay gönüllülerine teşekkürlerini sundu.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!