Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Kim Kardashian duyurdu: 14 yılın ardından sona eriyor

Kim Kardashian, kendisinin ve tüm aile üyelerinin üne kavuşmasını, hatta fenomene dönüşüp dünyanın en zenginleri arasına girmesini sağlayan, Jenner ve Kardashian ailelerinin günlük yaşantısını konu edinen Keeping Up with the Kardashians adlı reality show programının 14 yılın ardından sona erdiğini duyurdu.

Kim Kardashian duyurdu: 14 yılın ardından sona eriyor

Kim Kardashian, kendisini ve tüm ailesini meşhur eden programla ilgili sosyal medya üzerinden açıklama yaparak, Keeping Up with the Kardashians programının 20. sezonla birlikte sona ereceğini ilan etti.

'Zor bir karar' aldıklarını belirten Kardashian, paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

"14 yılın, 20 sezonun, yüzlerce bölüm ve sayısız yan şovun ardından, bizi bunca yıldır iyi günde kötü günde, mutlulukta, kederde, birçok ilişki ve çocuklu dönemlerde izlemiş olan sizlere büyük minnettarlık duyuyoruz. Bu yolda tanıştığımız sayısız kişiyi ve harika anıları sonsuza dek saklayacağız."

İlk olarak 14 Ekim 2007'de E! kanalında yayınlanan reality show programı, genellikle düzensiz olan ev halkına ait yaşamlarını kayıt altına aldıran tabloid bir başkahraman olan Kim Kardashian ile onun renkli ve karışık ailesini konu alıyordu.

Ekrana yansıdığı kadarıyla aile üyelerinin araları sıklıkla açıktır, ancak sonunda daima biri bir diğerini destekler ve tartışma sona erer.

Kris Jenner, Kim Kardashian, Kylie Jenner, Khloe Kardashian ve Kourtney Kardashian'ın günlük hayatını konu eden program için, Hollywood'un ünlü ailesi 2017'de kanalla 150 milyon dolarlık anlaşma yapmıştı.

Anne Kris Jenner'ın pazarlık yetenekleri sayesinde anlaşma, televizyon tarihindeki en yüksek kazançlı reality show programı sözleşmesi olarak tarihe geçmişti.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!