Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Kılıçdaroğlu Bursa'ya geliyor

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılçdaroğlu, Bursalı iş adamları ve işçilerle bir araya gelecek.

Kılıçdaroğlu Bursa'ya geliyor

CHP İl Başkanı Metin Çelik, dün genel merkezde Genel Başkan Yardımcısı Erdoğan Toprak başkanlığında yapılan toplantıya katıldı.
CHP Bursa Milletvekilleri Turhan Tayan, Sena Kaleli, İlhan Demiröz ve Kemal Ekinci ile Sakarya Milletvekili Engin Özkoç'un da hazır bulunduğu toplantıda, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun 29 Kasım'da Bursa'ya yapacağı gezi masaya yatırıldı.
  Toplantıda, Genel Başkan Kılıçdaroğlu'nun Bursalı sanayici ve iş adamları ile işçilerle bir araya gelmesi, Genel Başkan Yardımcısı Erdoğan Toprak, Sakarya Milletvekili Engin Özkoç ve İl Başkanı Metin Çelik'in 12 Kasım Pazartesi günü Bursa'da saha çalışması yapması kararlaştırıldı.
 Buradan Meclis'e geçen ve partisinin grup toplantısına katılan Çelik, daha sonra Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu tarafından kabul edildi.
  Baş başa yaklaşık yarım saat süren görüşmede Çelik, Kılıçdaroğlu'na Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç ve Milletvekili Nur Serter'in Bursa'nın ilçelerinde üç gün süreyle yürüttükleri çalışmaları içeren bir rapor sundu, Yavuzselim Mahallesi'nde yaşanan olaylar hakkında bilgi verdi, Bursa Anadolu Dernekleri Federasyonu'nun randevu talebini iletti.
   Çelik, görüşmenin ardından yaptığı açıklamada, Genel Başkan Kılıçdaroğlu'nun bir günlük Bursa gezisinin, 29 Kasım ya da aralık ayı başında olabileceğini, takvimin pazartesi günü yapılacak çalışmadan sonra netleşeceğini söyledi.  
   İl Başkanı Çelik, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun randevu talebi olan Bursa Anadolu Dernekleri Federasyonu'nu Meclis'e davet ettiğini bildirdi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!