Kılıçdaroğlu, Akhisar'da iş adamlarıyla buluştu

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Herkesin iki eli kanda bile olsa 24 Haziran'da sandığa giderek, oy kullanmaları gerekiyor. Çocuklarınız için, demokrasi için, bayrağınız için Türkiye'nin geleceği için oyunuzu kullanın." dedi.

Kılıçdaroğlu, Akhisar'da iş adamlarıyla buluştu

Kılıçdaroğlu, Akhisar ilçesindeki bir otelde iş adamları ve esnaf  odaları temsilcileriyle bir araya geldi.

Demokrasi için mücadele ettiklerini, halkın çıkarlarını savunduklarını  belirten Kemal Kılıçdaroğlu, hiçbir çocuğun yatağa aç girmesini istemediklerini  vurguladı.

Partisinin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'ye destek isteyen  Kılıçdaroğlu, şöyle konuştu:

"Herkesin iki eli kanda bile olsa 24 Haziran'da sandığa giderek, oy  kullanmaları gerekiyor. Çocuklarınız için, demokrasi için, bayrağınız için  Türkiye'nin geleceği için oyunuzu kullanın. O gün işim var, komşum geldi,  ziyarete gideceğim... Bunları bir tarafa bırakın, Türkiye'nin geleceğinden daha  değerli bir şey yoktur, Türkiye'nin huzurundan daha değerli bir şey yoktur.  Özgürlüklerden yana, kadın erkek eşitliğinden yana, hiçbir çocuğun yatağa aç  girmediği bir Türkiye'den yana, herkesin kazandığı hiç kimsenin kaybetmediği bir  Türkiye'den yana oyunuzu kullanın. Yani bu ülkenin genç, dinamik, enerjik  cumhurbaşkanı adayına Muharrem İnce'ye 'evet' deyin."

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, partisinin cumhurbaşkanı adayı  Muharrem İnce'nin öğretmen olduğuna ve birçok öğrenciyi yetiştirdiğine işaret  ederek, daha güçlü bir demokratik parlamenter sistemi istediklerini anlattı.

Kılıçdaroğlu, "Her bir milletvekilinin hak, hukuk ve adaletten yana  olması lazım. O neden diyeceksiniz, birinci mührümüzü Muharrem İnce'ye,  ikincisini Cumhuriyet Halk Partisi'ne basacağız." dedi.

Öğretmenlik meslek kanunu çıkaracaklarını bildiren Kılıçdaroğlu,  hiçbir öğretmenin geçim kaygısı taşımadan bütün gücünü ve emeğini öğrencilerine  vereceğini kaydetti.

Partisinin tarım alanındaki projelerini de anlatan Kılıçdaroğlu,  çiftçinin neyi ekeceğini ve ürününü kaça satacağını önceden bileceğini, mazotu da  çiftçiye 3 liradan satacaklarını vurguladı.

Tarım ürünlerinin katma değeri yüksek ürünlere dönüşmesinin sağlanması  gerektiğine işaret eden Kılıçdaroğlu, çiftçilerin bankalara olan borçlarının  faizini sileceklerini, sadece ana paranın ödemesinin yapılacağını sözlerine  ekledi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!