Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Kent Konseyi'nden spor yazarlarına destek

Bursa Kent Konseyi Başkanı Semih Pala ve Bursa Kent Konseyi Spor Çalışma Grubu Temsilcisi Hasan Özyıldırım, Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Bursa Şubesi'nin Özlüce'deki sosyal tesislerinin temel atma törenine katılarak projeye destek verdi.

Kent Konseyi'nden spor yazarlarına destek

 

Bursaspor Özlüce Tesisleri'nin karşısındaki alanda düzenlenen temel atma töreninde, Bursa Kent Konseyi Başkanı Semih Pala, Bursa Kent Konseyi Spor Çalışma Grubu Temsilcisi Hasan Özyıldırım, Ulusal Çalışmalar Ofisi Sorumlusu Başak Saygı ve Organizasyon Ofisi Sorumlusu Murat Başlar, TSYD Bursa Şubesi Başkanı İhsan Sertbarut ile görüştü.
Bursa Kent Konseyi Başkanı Semih Pala, kent konseyi olarak yaptıkları çalışmalarla Türkiye'ye örnek olduklarını söyledi. Spor kulüpleri ve ilgili kurumlarla işbirliği yaptıklarını da belirten Pala, TSYD Bursa Şubesi sosyal tesis projesini de desteklediklerini, TSYD ile ortak projeler üretmek istediklerini kaydetti.
TSYD Bursa Şubesi Başkanı İhsan Sertbarut ise Bursa Kent Konseyi ile fikir alışverişinde bulunmak istediklerini ve her türlü çalışmaya açık olduklarını belirtti.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!