Kayıp üsteğmenden 20 günden haber alınamıyor

AYDIN'ın Köşk İlçesi'nde Garnizon ve Jandarma Bölük Komutanı olarak görev yaparken, 20 gün önce izne ayrılıp ailesinin yaşadığı Bursa'ya gelen ve daha sonra ortadan kaybolan Üsteğmen 30 yaşındaki Kazım Topaç'dan hala haber alınamadı. Cep telefonuna ulaşılamayan, bankadaki hesabından para çekmeyen Topaç'ın, hayatından endişe ediliyor.

Kayıp üsteğmenden 20 günden haber alınamıyor

 

Kestel İlçesi'ne bağlı Kale Mahallesi'nde oturan Topaç ailesinin oğlu Üsteğmen Kazım Topaç, geçen yıl görev yaptığı Hakkari'den Aydın'ın Köşk İlçesi'ne Garnizon ve Jandarma Bölük Komutanı olarak atandı. Üsteğmen Topaç, 26 Nisan tarihinde 10 gün izin alarak haber vermediği ailesinin oturduğu Bursa'ya geldi. Geceyi Bursa'da, Gazcılar Caddesi'nde bulunan bir otelde geçiren Üsteğmen Topaç, aynı gün cep telefonu ile Ankara'nın Gölpazarı İlçesi'nde oturan sözlüsünü aradı. Cep telefonunu sesize alıp çantasına koyduğu için sözlüsü ile konuşamayan Topaç'tan, o günden sonra bir daha haber alınamadı.

 

AİLESİ, BİRLİĞİNİ ARAYINCA ÖĞRENDİ

 

Olay, ailesinin görevde olduğunu sandıkları çocuklarını birliğinden araması sonucu ortaya çıktı. Üsteğmen Topaç'ın izne ayrılıp Bursa'ya geldiğini öğrenen baba İsmail Topaç, cep telefonu ile ulaşamadığı oğlunun hiç bir yakının yanına gitmediğini, izni dolmasına rağmen görevine dönmediğini anlayınca Bursa Cumhuriyet Savcılığı'na başvuruda bulundu.

 

MOBESE KAYITLARI TARANIYOR

 

Psikolojik sorunları bulunduğu öne sürülen Üsteğmen Kazım Topaç'ın geçen 20 gün içerisinde bankadaki hesabından para çekmediği, cep telefonunu ise hiç açmadığı ortaya çıktı. Sözlüsünü dahi aramayan Üsteğmen Kazım Topaç'a ulaşılması için Bursa'daki MOBESE kameraları taranıyor. Son olarak, Bursa Terminali'ne geldiği gün kameralar tarafından görüntülenen Topaç'ın ,Bursa dışına çıkma ihtimaline karşı aynı kamera görüntüleri baştan sona inceleniyor.

 

Ailesinin hayatından endişe ettiği Üsteğmen Kazım Topaç'ın bulunması için tüm illerdeki güvenlik birimlerine fotoğrafları gönderildi.

 

 

 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!

Seksenler 122. bölüm fragmanı izle 1 Erkek 1 Kadın 1 Çocuk 1. bölüm fragmanı izle Güllerin Savaşı 8. bölüm fragmanı izle Medcezir dizisi 39. bölüm ne zaman yayınlanacak? Anasının Oğlu 4. bölüm full izle, 29 Ağustos 2014 Kiraz Mevsimi 8. bölüm full izle, 29 Ağustos 2014 Diğer Yarım 11. bölüm full izle, 29 Ağustos 2014 Küçük Kıyamet 56. bölüm full izle, 28 Ağustos 2014 Kocamın Ailesi 8. bölüm full izle, 28 Ağustos 2014 Zengin Kız Fakir Oğlan 90. bölüm full izle, 28 Ağustos 2014 Anasının Oğlu 4. bölüm fragmanı izle Küçük Gelin 42. bölüm fragmanı izle Yılanların Öcü 1. bölüm full izle, 27 Ağustos 2014 Güzel Köylü 10. bölüm full izle, 27 Ağustos 2014 Yılanların Öcü 1. bölüm fragmanı izle Ruhumun Aynası 8. bölüm full izle, 26 Ağustos 2014 Güllerin Savaşı 7. bölüm full izle, 26 Ağustos 2014 Ulan İstanbul 10. bölüm full izle, 25 Ağustos 2014 Kaçak Gelinler 10. bölüm full izle, 25 Ağustos 2014 Arka Sokaklar yeni sezon fragmanı izle