Kayıp üsteğmenden 20 günden haber alınamıyor

AYDIN'ın Köşk İlçesi'nde Garnizon ve Jandarma Bölük Komutanı olarak görev yaparken, 20 gün önce izne ayrılıp ailesinin yaşadığı Bursa'ya gelen ve daha sonra ortadan kaybolan Üsteğmen 30 yaşındaki Kazım Topaç'dan hala haber alınamadı. Cep telefonuna ulaşılamayan, bankadaki hesabından para çekmeyen Topaç'ın, hayatından endişe ediliyor.

Kayıp üsteğmenden 20 günden haber alınamıyor

 

Kestel İlçesi'ne bağlı Kale Mahallesi'nde oturan Topaç ailesinin oğlu Üsteğmen Kazım Topaç, geçen yıl görev yaptığı Hakkari'den Aydın'ın Köşk İlçesi'ne Garnizon ve Jandarma Bölük Komutanı olarak atandı. Üsteğmen Topaç, 26 Nisan tarihinde 10 gün izin alarak haber vermediği ailesinin oturduğu Bursa'ya geldi. Geceyi Bursa'da, Gazcılar Caddesi'nde bulunan bir otelde geçiren Üsteğmen Topaç, aynı gün cep telefonu ile Ankara'nın Gölpazarı İlçesi'nde oturan sözlüsünü aradı. Cep telefonunu sesize alıp çantasına koyduğu için sözlüsü ile konuşamayan Topaç'tan, o günden sonra bir daha haber alınamadı.

 

AİLESİ, BİRLİĞİNİ ARAYINCA ÖĞRENDİ

 

Olay, ailesinin görevde olduğunu sandıkları çocuklarını birliğinden araması sonucu ortaya çıktı. Üsteğmen Topaç'ın izne ayrılıp Bursa'ya geldiğini öğrenen baba İsmail Topaç, cep telefonu ile ulaşamadığı oğlunun hiç bir yakının yanına gitmediğini, izni dolmasına rağmen görevine dönmediğini anlayınca Bursa Cumhuriyet Savcılığı'na başvuruda bulundu.

 

MOBESE KAYITLARI TARANIYOR

 

Psikolojik sorunları bulunduğu öne sürülen Üsteğmen Kazım Topaç'ın geçen 20 gün içerisinde bankadaki hesabından para çekmediği, cep telefonunu ise hiç açmadığı ortaya çıktı. Sözlüsünü dahi aramayan Üsteğmen Kazım Topaç'a ulaşılması için Bursa'daki MOBESE kameraları taranıyor. Son olarak, Bursa Terminali'ne geldiği gün kameralar tarafından görüntülenen Topaç'ın ,Bursa dışına çıkma ihtimaline karşı aynı kamera görüntüleri baştan sona inceleniyor.

 

Ailesinin hayatından endişe ettiği Üsteğmen Kazım Topaç'ın bulunması için tüm illerdeki güvenlik birimlerine fotoğrafları gönderildi.

 

 

 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!

Sevdaluk 17. bölüm fragmanı izle 30 Nisan 2014 Beni kalbine gömsünler Süleyman - Muhteşem Yüzyıl 133. bölüm full izle Paşa Gönlüm 1. bölüm full izle 24 Nisan 2014 Paşa Gönlüm 1. bölüm fragmanı izle 24 Nisan 2014 Gölgedekiler 2. bölüm full izle 24 Nisan 2014 Gölgedekiler 2. bölüm fragmanı ve özeti izle 24 Nisan 2014 Aramızda Kalsın 29. bölüm full izle 24 Nisan 2014 Aramızda Kalsın 29. bölüm fragmanı ve özeti izle 24 Nisan 2014 Pis Yedili dizisi bitti mi? Kardeş Payı 9. bölüm full izle 24 Nisan 2014 Kardeş Payı 9. bölüm fragmanı ve özeti izle 24 Nisan 2014 Ötesiz İnsanlar 23. bölüm full izle 24 Nisan 2014 Ötesiz İnsanlar 23. bölüm fragmanı izle 24 Nisan 2014 Zengin Kız Fakir Oğlan 81. bölüm full izle 24 Nisan 2014 Zengin Kız Fakir Oğlan 81. bölüm fragmanı ve özeti izle 24 Nisan 2014