Kate Middleton çalışanlarına böyle davranıyormuş!

İngiliz Kraliyet Ailesi'nin sevilen üyelerinden Kate Middleton'un her hareketi basına yansıyor. Davranışlarıyla olduğu kadar stiliyle de dikkat çeken Cambridge Düşesi'nin kameralar olmadığı zaman sergilediği davranışlar özellikle İngilizler tarafından merak ediliyor. Son olarak Düşes'in evde çalışanlarına nasıl davrandığı basına yansıdı...

Kate Middleton çalışanlarına böyle davranıyormuş!

İngiliz Kraliyet Ailesi'nin övgüyle bahsedilen üyelerinden Kate Middleton'ın yaptığı her hareket basına yansıyor.

Stiliyle olduğu kadar davranışlarıyla da takdir toplayan Düşes'in kameralar olmadığında nasıl davrandığı merak ediliyor. 

Geçtiğimiz aylarda Sussex Düşesi Meghan Markle'ın çalışanlarını zorladığı öne sürüldükten sonra gözler Kate Middleton'a çevrilmişti.

Peki Cambridge Düşesi Kate Middleton çalışanlarına nasıl davranıyor? Bu sorunun yanıtını ismi gizli tutulan Karaliyet'e yakın bir isim Daily Mail'e verdi. 

Yapılan açıklamada 37 yaşındaki Cambridge Düşesi'nin oldukça makul bir patron olduğu belirtildi. 

Kensington Sarayı'ndan kaynakların anlattığına göre çalışanlarını kıdemli veya kıdemsiz diye ayırmadan dinliyor ve herkesin fikrini göz önünde bulunduruyor. 

Düşes ayrıca çalışanlarının hepsinin ismini ezbere biliyor. Ayrıca hata yapsa bile çalışanlarına yardımcı olmaya çalışıyor.

Kraliyet'e yakın kaynak, "Kate Middleton, işinizle ilgili bir hata yaptığınızı gördüğünde de sizin bir insan olduğunuzu unutmadan tepki gösterir, yani anlayışlı davranır" diyor. 

Kaynak Middleton'ın diğer özelliklerini ise "Öncelikleri ve değerleri konusunda çok net. Bir konu hakkında en iyi sonuç almanın diğer insanlara iyi davranmaktan geçtiğini biliyor" cümleleriyle ifade ediyor.

İddialara göre Middleton ayrıca aile içinde elinden gelenin en iyisini yapabilmek için çok fazla çabalıyor.

İngiliz basınına göre Kate Middleton'ın bu özellikleri 'kraliçe'liğe oldukça hazırlıklı olduğunun sinyalini veriyor.

 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!