Karacabey Belediye sezonu Adliye'yle açıyor

TFF 3. Lig'de 2018-2019 sezonu, hafta sonunda oynanacak karşılaşmalarla başlayacak. Temsilcimiz Karacabey Belediyespor sezonu seyircisi önünde açacak.

Karacabey Belediye sezonu Adliye'yle açıyor

TFF 3. Lig'de bu sezon 1. Grup'ta 17, 2 ve 3. gruplarda ise 18'er takım çift devreli lig usulüne göre mücadele edecek.

Gruplarında 1. sırayı alan takımlar, TFF 2. Lig'e yükselecek. Gruplarında 2, 3, 4 ve 5. sırayı alan ekipler, üst lige çıkacak son 3 takımın belirleneceği play-off müsabakalarına katılma hakkı kazanacak.

Ligde normal sezon müsabakaları sonunda 18 takımlı 2 grupta puan cetvelinin son 3 sırasında yer alan üçer takım, 17 takımlı 1. Grup'ta ise son 2'de yer alan 2 takım olmak üzere toplam 8 ekip bir sonraki sezon Bölgesel Amatör Lig'de yoluna devam edecek.

İLK HAFTA PROGRAMI

1. Grup

1 Eylül Cumartesi:

17.00 Şile Yıldızspor-Gebzespor (Stadı henüz açıklanmadı)

17.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Tire 1922 (Stadı henüz açıklanmadı)

17.00 Körfezspor-Artvin Hopaspor (Kocaeli Alparslan Türkeş)

2 Eylül Pazar:

16.00 Erzin Belediyespor-Kozan Belediyespor (Şehit Muhammet Oğuz Kılınç)

16.00 Hekimoğlu Trabzon-Silivrispor (Ahmet Suat Özyazıcı)

16.00 Batman Petrolspor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Batman 16 Mayıs)

16.00 Yomraspor-Nevşehir Belediyespor (Yomra İlçe)

16.30 Erbaaspor-Ergene Velimeşespor (Erbaa İlçe)
 

 

2. Grup

 

1 Eylül Cumartesi:

17.00 Hüseyin Koçer İnşaat Çatalcaspor-Altındağ Belediyespor (Ziya Altınoğlu)

17.00 Bergama Belediyespor-Kızılcabölükspor (Bergama 14 Eylül)

2 Eylül Pazar:

16.00 Pazarspor-Osmaniyespor (Hopa)

16.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Karşıyaka (Van Atatürk)

16.00 Adıyaman 1954-Erokspor (Adıyaman Atatürk)

16.00 Elaziz Belediyespor-Kemerspor 2003 (Elazığ Atatürk)

16.00 Yeni Orduspor-Kırşehir Belediyespor (Ordu 19 Eylül)

16.30 Düzcespor-Ofspor (Düzce 18 Temmuz)

17.00 Sultanbeyli Belediyespor-Alibeyköyspor (Maltepe Hasan Polat)

3. Grup

1 Eylül Cumartesi:

17.00 Bağcılarspor-Turgutluspor (Esenler)

20.00 Kocaelispor-Fatsa Belediyespor (Kocaeli)

2 Eylül Pazar:

16.00 Bayburt İl Özel İdare-1461 Trabzon (Bayburt Genç Osman)

16.00 Cizrespor-Payasspor (Cizre İlçe)

16.30 Çorum Belediyespor-Muğlaspor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

17.00 Karacabey Belediyespor-Ankara Adliyespor (Karacabey Mustafa Fehmi Gerçeker)

17.00 Serik Belediyespor-Halide Edip Adıvarspor (Serik İsmail Oğan)

20.00 Bucaspor-Anagold 24 Erzincanspor (Yeni Buca)

20.00 Diyarbekirspor-Gölcükspor (Seyrantepe Spor Kompleksi)
 

 

 

 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!