KARABIYIK ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Lale Erdem Karabıyık Cumhuriyet Halk Partisi'nden Bursa milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.

KARABIYIK ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Eski Öğretim Görevlisi Prof. Dr.Lale Erdem Karabıyık, CHP Bursa İl binasında düzenlenen basın toplantısında 12 Haziran'da yapılacak genel seçimlerde CHP'den Bursa milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.
Karabıyık adaylık açıklamasında, 23 yıllık öğretim görevlisi olduğunu belirterek "23 Yıllık öğretim üyeliğim sırasında akademik görevlerimin yanı sıra idari görevlerde bulundum. Çok sayıda öğrenci yetiştirdim. Çok sayıda kitaplarım, yayınlanmış araştırmalarım ve bilimsel dallarda ödüllerim bulunmaktadır. Şu an itibariyle CHP'den milletvekili aday adayı olarak bundan sonraki çalışmalarımı çalışan veya çalışmayan kadınlarımızın sorunlarını, hane halkı gelir düzeyinin düşüklüğü sebebiyle, mutfağını idare etmeye, çocuğunu okutmaya çaba gösteren annelerin babaların sorunlarını biliyorum" dedi.
Prof. Dr. Karabıyık sözlerine şöyle devam etti;"Bu birikimlerimle, sorunları çözme yönünde projeler ile katkı sağlamayı amaçlıyorum. Bursa ve Türkiye'miz için, ulaşılabilir, insan ayrımı yapmayan, sorunları duyarlı, çözüm üreten, istikralı CHP örgütü içinde, yapıcı ve uyumlu çalışmalarıyla ilkeli, kararlı ve dinamik bir tempoyla hedeflerimizi gerçekleştirmek için CHP' den Bursa milletvekili aday adaylığımı açıklıyorum" 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!