Kar üzerinde yer çekimine meydan okudular

Dünya Snowboard Günü dolayısıyla Türkiye'nin dört bir yanından gelen 200 snowboard tutkunu Uludağ'da buluştu. Özel hazırlanan pistte 4 metre yükseklikten atlayan sporcular renkli görüntüler oluşturdu.

Kar üzerinde yer çekimine meydan okudular

Snowboard sporcuları Bursa Uludağ'da buluştu. Yılbaşından bir gün önce Yazıcı Chalet İtalyan Pistinde bir araya gelen sporcular, hünerlerini sergiledi. Dünya Snowboard Günü dolayısıyla düzenlenen etkinlikte ağırlıklı olarak Bursa ve İstanbul'dan gelen sporcular, snowboard üzerinde yeteneklerini konuşturdu. Raccoon Raders tarafından düzenlenen programda renkli görüntüler oluştu. Kar üzerinde tehlikeli hareketler yapan sporcular tatilcilerin yüreklerini ağzına getirdi. Metre yükseklikten atlayan sporcular, özel olarak hazırlanan branda üzerine atladı. Hızını alamayan bazı sporcular ise dikkat çekti. Snowboardun tehlikeli bir spor olmadığını belirten program organizatörü Uğurcan Cangil, "Bugün Dünya Snowboard günü. Bu organizasyona 200'e yakın sporcu katıldı Türkiye dışından da programa katılanlar var. Çok güzel bir gün. 4 metrelik bir rampadan sporcular atlayarak hünerlerini sergiliyor. Arkadaşlarımız atladığı zaman hava yastığımız açılıyor. Bütün gün müzik gün eşliğinde eğleniyoruz. Kurallara uyduğumuz zaman tehlikeli bir spor değil. Her şeyi güvenlik açısından da sağladık. Görünüşte tehlikeli gibi görünüyor. Ama öyle değil" dedi.
İstanbul'dan gelen üniversite öğrencisi Fakirullah Şanlı ise snowboard'un tehlikeli değil, zevkli bir spor olduğunu belirtti.

Kar üzerinde yer çekimine meydan okudular Kar üzerinde yer çekimine meydan okudular Kar üzerinde yer çekimine meydan okudular
Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!