Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Kaplanlar'dan liderlik eğitimi

Soğutma sektörünün öncü firmalarından Kaplanlar Soğutma, liderlik konusunda verdiği eğitimlerle Türkiye'nin en başarılı isimlerinden bir tanesi haline gelen Ahmet Şerif İzgören'den eğitim aldı.

Kaplanlar'dan liderlik eğitimi

İnsana değer verme ve değerlerini koruma bilinci ile soğutma sektöründe öncü bir kuruluş olarak 1978 yılında kurulan Kaplanlar Soğutma, insana yatırım felsefesi ile eğitim faaliyetlerini tüm hızı ile sürdürüyor.
Türkiye'de liderlik konusunda en yetkin isimlerden bir tanesi olan Ahmet Şerif İzgören'in, Kaplanlar Soğutma çalışanları ve ailelerine verdiği eğitimde liderlik konuşuldu.
Eğitimin açılış konuşmasını yapan Kaplanlar Soğutma Genel Müdürü Duygu Kaplan Şenipek; "Kaplanlar Soğutma, siz değerli çalışma arkadaşlarımız ve vefakâr aileleri ile kendi sektöründe dünyanın en büyük firmaları arasında yer alarak geleceği parlak bir markaya dönüşüyor. Eğitimi tüm çalışanlarımız fazlası ile sahipleniyor. Bu sayede daha verimli ve geleceğe dönük üretim yapabiliyoruz" dedi.
Kaplanlar Soğutma'nın yürüttüğü kariyer planlama sürecinde çalışanlara da kendi alanında önemli isimlerden eğitimler aldırdıklarını ifade eden Kaplanlar Soğutma İnsan Kaynakları Müdürü Şule Oktay Özler ise; "Kaplanlar Soğutma olarak bizler çalışanlarımızın kariyer planını işe başladıkları gün aktif hale getiriyoruz. Bu kapsamda sürekli gelişim felsefesi ile aktiviteler ve eğitimler planlıyoruz. Bugün burada Türkiye'nin kendi alanındaki en başarılı isimlerinden Ahmet Şerif İzgören'i konuk ediyor olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Çalışanlarımız ve aileleri eğitimlerini alıyor olacaklar. Bu ve bunun gibi birçok eğitimi sürekli organize ediyor olacağız. Kaplanlar Soğutma olarak yurtdışında ve yurtiçinde yakaladığımız başarılı büyüme hedeflerini personelimizin gelişimi için de değerlendiriyoruz. Çalışanlarımıza uluslararası bir şirket deneyimi yaşatmak için çaba gösteriyoruz. Değerli hocamızın ifade ettiği üzere biz de çalışanlarımıza değer veriyoruz ve çalışanlarımızın başarılı olabilmeleri için bilgi ile besliyoruz. Çalışanlarımızın gelişimine destek verebilmek amacıyla çalışanlarımızın doğum günlerinde kitap hediye ediyoruz" diyerek açıklamasını tamamladı.
Eğitmen Ahmet Şerif İzgören, eğitiminde ilk adımı atabilmek, cesaret, girişimcilik, başarısız olmanın nedenlerini başka yerlerde değil kendimizde aramak,  şikâyet etmek yerine ilk adımları atmak, bilgi olmazsa başarının elde edilemeyeceği, eğitim düzeyi ve sosyo ekonomik durumu ne olursa olsun isteyen, çalışan ve kendini bilgi ile destekleyen herkesin başarabileceğini örneklerle anlattı.
Eğitim sonrasında; Kaplanlar Soğutma bünyesinde yıl içinde düzenlenen "Slogan Yarışması"  kazananlarına ödüller verildi. 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!