KAPAKLAR UMUT OLUYOR

Bursa Kent Konseyi bünyesinde başarılı çalışmalara imza atan Engelliler Meclisi tarafından başlatılan "Altın Kapak Sandalye'ye" projesine Bursalı öğrenciler yoğun ilgi gösteriyor.

KAPAKLAR UMUT OLUYOR

Melike Pınar ve Setbaşı İlköğretim Okulu öğrencileri topladıkları kilolarca plastik kapaklarla anlamlı kampanyaya destek verdiler. Topladıkları kapakları Atatürk Kongre Kültür Merkezi (Merinos AKKM) Bursa Kent Konseyi Engelliler Meclisi'ne getiren öğrenciler kampanyaya olan desteklerinin devam edeceklerini dile getirdiler.

Bursa Kent Konseyi Engelliler Meclisi Başkanı İbrahim Sönmez, engelli vatandaşlara alınacak tekerlekli sandalye için gelir sağlamak amacıyla, "Altın Kapak Sandalye'ye" projesini başlattıklarını söyledi. Toplumun her kesiminden projeye ilgi olduğunu vurgulayan Sönmez, "Okullara, alışveriş merkezlerine kısacası kamuya açık her yere proje kapsamında kapak toplamak için özel yaptırdığımız kutuları yerleştiriyoruz. Ellinizde biriken kapakları ofislerimize getirmekle beraber yerleştirdiğimiz kutulara da atabilirsiniz" dedi.
 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!