Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Kanye West: Ben yeni Musa'yım

ABD başkanlığına aday olmasından bu yana ilginç tweet'leriyle kafaları karıştıran Kanye West, yeni tweet serisinde kendini "yeni Musa" olarak adlandırdı.

Kanye West: Ben yeni Musa'yım

ABD başkanlığına aday olan Kanye West, Twitter'dan paylaştığı ses getirici ve bir o kadar da kafa karıştırıcı yeni mesajlarıyla gündemde.

43 yaşındaki rap şarkıcısı, attığı tweet'lerde kendini "Yeni Musa" olarak adlandırdı.  

West, "Sony ve Universal ile sözleşmem bitene kadar daha fazla müzik yapmayacağım" derken Drake ve J. Cole'un kendisinden özür dilemesini istedi ve arasının bozuk olduğu bilinen Jay-Z ile görüşmek istediğini belirtti.

West, mesajında, "Universal ve Sony'de herkesin sözleşmesini görmem gerekiyor. Halkımın köleleştirilmesini izlemeyeceğim. Halkım için hayatımı tehlikeye atıyorum. Müzik endüstrisi ve NBA günümüzün köle gemileridir. Ben yeni Musa'yım" ifadesini kullandı.

"Amerika'nın en zengin ikinci siyahıyım. Özgür kalmamız için tüm halkıma ihtiyacım var" tweet'ini atan West, daha sonra bu tweet'i silerek, "Zenginlik aile sevgimizde, kardeşlerimizde ve Tanrı'ya hizmetimizde" mesajını yazdı.

ABD başkanlığı için aday olduktan sonra attığı ilginç tweet'lerla daha önce de kafaları karıştıran Kanye West, iki yıldır eşi Kim Kardashian'dan boşanmaya çalıştığını açıklamış, ayrıca, ırkçılıkla suçladığı kayınvalidesi Kris Jenner'la yazışmalarının ekran görüntüsünü de paylaşmıştı.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!