Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Kan donduran intikam planı

Bir kadın, komşusunun 10 haftalık yavru kedisini mikrodalga fırında pişirdi.

Kan donduran intikam planı

Sarah Knutton isimli komşusuyla tartışan Gina Robins(31), genç kadının kedisini mikrodalga fırında pişirdi. Komşusuna olayın ardından yolladığı şüpheli mesaj ile yakayı ele veren kadının, suçunu intikam duygusuyla işlemiş olabileceği belirtiliyor.

"EDEN BULUR DERLER"
Knutton, Robins'in atıştırmalık bir şeyler getirerek mutfağa girdiğini, daha sonra mikrodalga fırından korkunç sesler duyulduğunu, Robins'e bu sesin ne anlama geldiğini sorduğununda kendisinin böyle bir ses duymadığını söylediğini belirtti. Knutton, daha sonra Robins'in mutfaktan çığlık atarak döndüğünü ve kendisinin de mikrodalga fırının içine baktığında şok geçirdiğini ifade etti. Komşusundan şüphelenmesinin asıl nedeni olarak ise olayın yaşandığı günden bir gün sonra, Robins'in yolladığı, "Eden bulur derler. Kediye ne mi oldu? Kader" yazılı telefon mesajı oldu.

Hakkındaki suçlamaları reddeden Robins, kedinin tesadüfen mikrodalga fırının içine sıkışmış olabileceğini iddia etti. Mahkeme tarafından suçlu bulunan Robins'in alacağı ceza gelecek ay kesinleşecek.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!