Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Kalite ve başarı sempozyumunun bu yılki teması "gelecek"

Bu yıl 11'incisi düzenlenecek olan 'Kalite ve Başarı Sempozyumu' 12-13 Nisan tarihlerinde 'geleceği hazırlamak' temasıyla yapılacak.

Kalite ve başarı sempozyumunun bu yılki teması ''gelecek''

Sempozyumun tanıtım toplantısı Kültürpark'taki BUSİAD Evi'nde yapıldı. Toplam kalite felsefesinin Bursa ve çevresinde yangılaşması için 2003 yılından bu yana her yıl KalDer Bursa Şubesi ile Bursa Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (BUSİAD), Bursa Valiliği, Uludağ Üniversitesi, Uludağ İhracatçı Birlikleri ve AIESEC iş birliğiyle 12-13 Nisan 2013 tarihlerinde düzenlenecek '11. Kalite ve Başarı Sehpozyumu'da "Geleceği Hazırlamak" ana teması ele alınacak.
BUSİAD Başkanı Oya Coşkunöz, 2003 yılından bu ana BUSİAD ve KalDer Bursa Şubesi iş birliğiyle düzenlenen sempozyumun toplam kalite yönetiminin hayatın her alanda uygulanmasına yönelik geniş bir düşünce paylaşım platformu olma özelliğini taşıdığını söyledi. Coşkunöz, her yıl ortalama 3 binin üzerinde kişinin katıldığı sempozyumun Bursa için bir marka haline geldiğini ifade etti.
KalDer Bursa Şubesi Başkanı Emin Direkçi de, "12-13 Nisan 2013 tarihlerinde düzenlenecek sempozyumun teması 'geleceği hazırlamak' olarak belirlendi. Bizi gelecekte nelerin beklediğini bilmemekle birlikte, bir yandan hayatın hızlı temposuna yetişmeye çalışıyoruz. Bizi bekleyenleri bilmeme kaygısı yeni arayışlara yöneltiyor. Bu belinrsizlikler içinde gelecek kuşaklara yaşanabilir bir ortam bırakmak için özel ve kamu sektörü, STK temsilcileri ve akademisyenler sempozyumda bir araya gelecek. Sempozyumda teknoloji, çevre, küresel finans yapısı, eğitim sisteminin geleceği tahmin edilmeye çalışılacak" dedi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!