Kalbimin Sultanı'nda Anna itiraf ediyor!

Kalbimin Sultanı 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Başrollerinde Ali Ersan Duru ile Aleksandra Nikiforova'nın oynadığı Kalbimin Sultanı Star TV'de çarşamba günleri ekrana geliyor. Kalbimin Sultanı yeni bölüm fragmanında Sultan'dan köşe bucak kaçan Anna sonunda yakalanıyor. Anna, artık kaçamayacağını anlayınca Sultan'a itiraf etmek zorunda kalıyor. İşte Kalbimin Sultanı 4. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm izleme bağlantısı...

Kalbimin Sultanı'nda Anna itiraf ediyor!

Kalbimin Sultanı 4. yeni bölüm fragmanı Star TV tarafından yayınlandı. Başrollerinde Ali Ersan Duru ile Aleksandra Nikiforova'nın oynadığı Kalbimin Sultanı diziseverler tarafından yoğun ilgi görüyor.

Yaz sezonu dizilerinden olan Kalbimin Sultanı son bölümde Anna, Sultan Mahmud tarafından saraya tekrar çağırılmıştı. Fakat, Anna, sarayda Sultan ile karşı karşıya gelmemek için kaçıyor, saklanıyor.

Kalbimin Sultanı yeni bölüm fragmanında Sultan'dan köşe bucak kaçan ve saklanan Anna, sonunda onunla yüzleşmek zorunda kalıyor ve itirafta bulunuyor. Heyecanla beklenen Kalbimin Sultanı yeni bölümü 4 Temmuz Çarşamba günü Star TV'de. 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!