Kalbimin Sultanı dizisinin son bölümünde neler yaşandı?

Kalbimin Sultanı dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine heyecan dolu dakikalar yaşatmaya devam etti.

Kalbimin Sultanı dizisinin son bölümünde neler yaşandı?

Dizinin yayınlanan son bölümünde Sultan divan'da köklü değişiklikler yaparken, Namık Paşa'yı sır katibi yaptığını herkese ilan etti. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Kalbimin Sultanı dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kalbimin Sultanı dizisi yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Anna, çocuklara ders vermeye çalışırken Saliha büyük bir direnç gösterdi. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Kalbimin Sultanı dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Sultan divan'da köklü değişiklikler yaparken, Namık Paşa'yı sır katibi yaptığını herkese ilan eder. Yeniçeri Ocağı'nda yapılan bu köklü değişiklikler Halit Efendi ve Esma Sultan'ın hoşuna gitmemektedir. 

Anna, çocuklara ders vermeye çalışırken Saliha büyük bir direnç göstermektedir, Anna'nın bu durumu sarayda başarısızlık olarak anılmaya başlamıştır. 

Esma tahta çıkma mücadelesinde, Mahmud'u zayıf gösterecek her yola başvurmaktadır. Anna ile Sultan'ın yakınlaşması, Hoşyar'ın tüm oklarını Anna'ya yöneltmesine sebep olur. Hoşyar'ın Anna için bir planı vardır...

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!