'Kahvehaneye gidiyorum' dedi tam 23 yıldır kayıp!

Burdur'da 23 yıl önce kaybolan oğlundan haber alamayan 59 yaşındaki Hanım Şengeze, evladının bulunması için yardım bekliyor.

'Kahvehaneye gidiyorum' dedi tam 23 yıldır kayıp!

Bucak ilçesinde yaşayan Hüseyin Şengeze, 1995 yılında 17 yaşındayken  "Kahvehaneye gidiyorum." diyerek evinden ayrıldı. Şengeze'den o günden bu yana  bir daha haber alınamadı.

Anne Şengeze, oğlunun bulunması için ilçe jandarma komutanlığına  başvuruda bulundu. Ekiplerce 23 yıldır aranan Hüseyin Şengeze'nin izine  rastlanmadı.

Hanım Şengeze, yaptığı açıklamada, oğlunun cinayete  kurban gitmiş olabileceğini söyledi.

Oğluyla hiçbir problemlerinin olmadığına dikkati çeken Şengeze,  "Oğlumun sağ olduğunu düşünmüyorum. Sağ olsaydı bizi bulurdu. Oğlumun bir kemiği  dahi olsa bulunmasını ve mezarının olmasını istiyorum." diye konuştu.

Oğlunun kaybolduğu günden bu yana gözyaşlarının hiç dinmediğini  belirten Şengeze, "4 oğlum vardı. Hüseyin kayboldu. Küçük oğlum Selim de  askerdeyken hayatını kaybetti. Torunlarımın ismini Hüseyin ve Selim koyduk.  Oğullarımın ismi torunlarımda yaşıyor. Çocuklarımın fotoğraflarına bakarak acımı  dindirmeye çalışıyorum. Tek isteğim kaybolan oğlumun da bir mezarının olması."  ifadelerini kullandı.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!