Kahve eşliğinde 24 konser

Dünyaca bilinen etkinlik İstanbul Coffee Festival, bu yıl 20-23 Eylül 2018 tarihleri arasında Küçük Çiftlik Park'ta düzenleniyor. Onbinlerce kahveseveri ağırlamaya hazırlanan festivalin Coffee & More alanında ziyaretçiler, müzik festivallerini aratmayan bir atmosferde 24 canlı müzik performansına katılabilecek.

Kahve eşliğinde 24 konser

İstanbul Coffee Festival, 5'inci yılında "The Source, The Journey, The People" temasıyla kahvenin kaynagˆına odaklanacak, kahve lezzetleriyle dolu zengin içerigˆi ile kahveseverlere özel yüzlerce etkinliğe imza atacak. Keyifli ve bilgilendirici seminerler, eğlenceli workshoplar, küçük artizan esnaf ve lezzet dolu nitelikli kahvelerin yanı sıra festival dört gün boyunca 24 konsere ev sahipliği yapacak.

Kahve eşliğinde konser keyfi

Dört gün sürecek festivalin 20 Eylül tarihinde Batuhan Polat, Evren Uysal, Sedef Sebütekin, Simge Pınar, Can Ozan ve Hey Douglas, 21 Eylül'de Batuhan Polat, Yokuz, In Hoodies, Merve Çalkan, Çağıl Kaya ve Yeni Türkü, 22 Eylül'de Merve Çalkan, Yokuz, Palmiyeler, Batuhan Polat, Burcu Tatlıses ve Bedük, 23 Eylül'de Merve Çalkan, Allen Hulsey Solo, Çağıl Kaya, MSÜ Klasik Müzik Bölümü Öğrencileri, Simge Pınar ve Monality sahne alacak. 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!