Kadro için son başvuru tarihi pazartesi

Sözleşmelilere kadro için son başvuru tarihi pazartesi

Kadro için son başvuru tarihi pazartesi

 

4/B'li ve 4924'e tabi olan mahalli sözleşmelilerin kadroya geçmesi için son başvuru tarihi pazartesi. Askerde olanlar dönünce başvurabilecek.

DERMAN ŞEN

Sözleşmeli çalışanın memur kadrosuna atanmak için başvurma hakkı pazartesi günü sona eriyor. Son başvuru tarihi ilgili kanuna göre; 4/B' li ve 4924'e tabi sağlık çalışanı, mahalli idarelerde sözleşmeli çalışanlar ve TRT'de sözleşmeli çalışanları kapsıyor. Başvuru yapacak olanların, 2 Eylül Pazartesi günü mesai bitimine kadar dilekçelerini teslim etmiş olmaları gerekiyor. Ayrıca söz konusu başka birim ve statülerde sözleşmeli çalışanlar 1 Ekim Salı günü mesai bitimine kadar kadroya geçmek için dilekçelerini teslim edebilecekler. 

GÖREVE BAŞLAYINCA VERİN

Askerlik, doğum veya ücretsiz izin nedeniyle görevlerinde bulunmayanlar göreve başladıklarında dilekçelerini verebilecek. Kadro için mahkemeye başvuranlar, olumlu karar almalarına rağmen yargı süreçleri devam ediyorsa bu süre içerisinde başvurması halinde kadroya alınacak. Kadroya atanan sözleşmeli personel, göreve başladığı tarihi takip eden aybaşından itibaren memur maaşı alacak.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!