Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Kadınlar lastik değiştirirken güzelleşecek

Türkiye pazarına yeni giren POINT S firması, bayilerinde cilt ve saç bakımı faaliyetleri düzenleyerek kadın sürücülerin tercihi olmayı hedefliyor.

Kadınlar lastik değiştirirken güzelleşecek

İlk bir yılda Türkiye genelinde 50 bayi hedefleyen POINT S, bayilerinde cilt ve saç bakımı faaliyetleri düzenleyerek kadın sürücülere farklı bir hizmet sunuyor. Fransa'da 40 yıl önce kurulan ve şu anda Avrupa'da 21 ülkede 2050 satış mağazası ile yılda 12 milyon lastik satan uzman yedek parça ve servis hizmeti tedarikçisi POINT S, Türkiye pazarında ilk mağazasını Bursa'ya açtı.
Açılış töreninde konuşan POINT S Uluslararası İş Geliştirme Müdürü Adrian Smiechowski, trafiğe çıkan araç sayısının hızla arttığı Türkiye pazarına en doğru zamanda ve en doğru partner ile girdiklerini vurguladı. "Avrupa'nın en büyük ve üreticilerden bağımsız tek lastik satış ve servis ağıyız" diye konuşan Smiechowski, Avrupa pazar payının yüzde 6'sına hakim olduklarını belirtti. Smiechowski, yıllık 2 milyar Euro'luk cirolarını, Türkiye gibi yeni pazarlarda yer alarak artıracaklarını söyledi.
KADINLAR LASTİK DEĞİŞTİRİRKEN MAKYAJ YAPACAK
Her geçen gün artan kadın sürücü sayısını ve araçlarını bakıma getiren sürücülerin tamirhanelerdeki ortamdan zaman zaman rahatsız olmasını göz önüne alan firma, Türkiye'de farklı bir servis anlayışı başlatacak. Sürücülere özel bir kart verecek olan firma, üyeleri için hafta sonları ücretsiz cilt ve saç bakımı, indirimli akaryakıt satın alma imkanı ve yine ücretsiz çilingir ve yol yardımı hizmetleri verecek. Ayrıca POINT S bayilerine gelen araç sahipleri, arabaları bakımdayken internete girebilecek ve bilgisayar oyunu oynayabilecek.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!