KADIN HIRSIZLAR KAMERAYA YAKALANDI

Bursa'da bir markette takip ettikleri ailenin alışveriş arabasına koyduğu çantayı çalan 2 kadın hırsız, güvenlik kamerasına yakalandı.

KADIN HIRSIZLAR KAMERAYA YAKALANDI

Olay, kent merkezinde bir markette meydana geldi. Oto tamirciliği yapan Hüseyin Işık (27), eşi Fatma Işık (26) ve 2.5 yaşındaki oğlu Berkay'ı yanına alarak alışveriş yapmak üzere markete girdi. Alışveriş arabasını alan Fatma Işık, oğlu Berkay'ı ve çantasını arabaya koydu. Market içinde gezinmeye başlayan aileyi girişten itibaren 2 kadın takip etmeye başladı. Şarküteri ve et reyonlarında bulunduğu sırada Fatma Işık'ın bir anlık dalgınlığından yararlanan hırsızlardan biri etrafı izlerken, diğeri çantayı
çalmak için teşebbüste bulundu. İlk seferde başarılı olamayan kadın hırsız, ikinci kez elini uzatarak çantayı aldı. Tekrar reyonlara yönelen kadın hırsızlar, kısa bir süre oyalandıktan sonra hızla uzaklaştı. Ancak hırsızların birisi panik yaparak giriş kapısına yöneldi. Diğer hırsızın uyarması üzerine geriye dönen zanlı, kasaların arasından geçerek dışarı çıktı.
Markette hırsızların kendilerini uzun süre takip ettiğini söyleyen Hüseyin Işık, "Çok rahat davranıyorlar. 3 bin TL zararım var. Biz hiçbir şey fark etmedik bile. Bilezikleri kredi ile almıştım, hala taksitini ödüyorum" diye konuştu.
Polis, 18-20 yaşlarında, yüzleri ve eşkalleri net bir şekilde belli olan 2 kadın hırsızı arıyor. 

KADIN HIRSIZLAR KAMERAYA YAKALANDI KADIN HIRSIZLAR KAMERAYA YAKALANDI
Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!