Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Kadın'da Bahar ve Cem aşkı mı başlayacak?

Kadın dizisinin 71. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Fox TV'de salı akşamları ekrana gelen Kadın'ın son bölümünde, Sarp'ın ölümünün ardından Şirin bu defa Arif'e kancayı taktı. Arif ile yemeğe çıkan Şirin, ablası Bahar'a karşı yeni bir plan yaptı. Kadın'a Bahar'ın patronu Cem rolüyle katılan Hakan Kurtaş da son bölüme damga vurdu. Kadın 71. yeni bölüm fragmanında ise, Cem'in Bahar için yaptığı plan dikkat çekiyor. İşte Kadın yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar.

Kadın'da Bahar ve Cem aşkı mı başlayacak?

Özge Özpirinçci, Hümeyra, Bennu Yıldırımlar, Hümeyra, Seray Kaya, Gökçe Eyüboğlu, Şerif Sezer, Hakan Kurtaş ve Feyyaz Duman'ın başrollerde oynadığı Kadın dizisi 70. son bölümüyle 5 Kasım Salı akşamı Fox TV'de ekrana geldi. Kadın'ın son bölümünün ardından 71. yeni bölüm fragmanı da Fox TV tarafından yayınlandı. Kadın'ın yeni bölümde fragmanında, Bahar'ın çalıştığı şirketin sahibi Cem'in planları dikkat çekiyor. Bahar'ın evine kadar gelen Cem yaptığı planla dikkat çekiyor.

KADIN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Arif'e karşı bir anda davranışları değişen Şirin'in aklında bir plan vardır. Arif'e daha yakın olmaya çalışan Şirin, bu şekilde Bahar'dan mı yoksa Arif'ten mi intikam almayı planlıyor?

Bahar ve Ceyda'nın Berşan'ın yardımıyla bulduğu iş ise Bahar'ı şüphelendirmiştir. Bir şeylerin ters gittiğini düşünse de çocukları için bu işten vazgeçmek istemez. Yeni tanıştığı yemek işinin patronu olan Cem ise çok ilginç bir karakterdir ve Bahar bunun farkına varmıştır. İş ile ilgili iletişim kurduğu insanlar da onu daha çok şüphelendirmeye başlar. Bunun üzerine Bahar ve Ceyda'nın evine baskın olması onları daha çok korkutacak ve kafalarını iyice karıştıracaktır.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!