JET HIRSIZLAR KAMERAYA YAKALANDI

Bursa'nın İnegöl ilçesinde turizm bölgesi Oylat'ta 2 markete giden hırsızlar, 20 bin lira değerinde sigara ile içinde 2 bin lira bulunan çelik kasayı çaldı.

JET HIRSIZLAR KAMERAYA YAKALANDI

Jandarma, güvenlik kamerasına yakalanan hırsızları yakalamak için geniş çaplı çalışma başlattı.
Oylat merkezde bulunan 2 market, sabaha karşı saat 04.30 sularında hırsızların hedefi oldu. Hırsızlar, 20 bin lira değerinde sigara ve içinde 2 bin lira bulunduğu bildirilen çelik kasayı 10 dakika içinde çalıp kaçtı. Kemal Baştürk'e ait marketten 15 bin lira değerinde sigara, Sabri Ter'e ait marketten 5 bin lira değerinde sigara ile içinde 2 bin lira olan çelik kasayı çalan hırsızlar, güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi.
PVC kapıyı tornavida ile açarak içeri giren 2 hırsızın, karton kutulara doldurdukları sigaraları ve çelik kasayı alarak kaçtıkları belirlendi. Güvenlik kameralarını fark eden hırsızların kameraları bozmaya çalıştıkları da görülürken, hırsızların yaklaşık 10 dakika işlerini bitirmesi dükkan sahiplerini şaşırttı.
Marketlerden parmak izi alan jandarma, güvenlik kamerasına yakalanan hırsızları yakalamak için geniş çaplı çalışma başlattı. 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!