Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Jason Isaacs: Maske takmayı reddedenler hapse atılmalı

Harry Potter filminde Lucius Malfoy karakterine hayat veren Jason Isaacs, maske takmayı reddedenlerin hapiste olması gerektiğini dile getirdi.

Jason Isaacs: Maske takmayı reddedenler hapse atılmalı

Harry Potter filmlerinde Lucius Malfoy'u canlandıran Jason Isaacs, corona virüs önlemlerine dair açıklamalarda bulundu. Isaacs, tecrit sırasında neler yaptığını ve şu anda hangi projeler üzerinde çalıştığını anlattı.

Yıldız oyuncu şöyle konuştu: "Tecrit sırasında şu ana kadar sette yaptığımdan daha fazla ilişkilendirilebilecek kadar şanslı olduğum hayır kurumları için daha fazla şey yaptım çünkü açıkçası beni aklı başında tutan şey hizmet etmeye çalışmak."

"Morali yüksek tutmak zor ve işe yarayan tek şey yardım etmek ve benden daha kötü zaman geçiren kişilere yardım etmeye çalışmak."

Isaacs ayrıca alınan Covid-19 önlemlerine ve bu önlemlere uymayı reddeden kişilere dair de konuştu. Ünlü oyuncu aşılar hazır olsa dahi maske takılmayan döneme kolayca geri dönülebileceğine dair emin olmadığını ifade etti. Harry Potter yıldızı maske takmayı reddedenlerin hapiste olması gerektiğini vurguladı.

Isaacs sözlerini şöyle sürdürdü: "Fakat maskelerle ilgili olarak hapiste olması gerektiğini düşündüğüm maske takmayı reddeden kişiler beni burnu dışarıda kalacak şekilde maske takanlardan daha az rahatsız ediyor."

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!