Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

İZNİK İÇİN DEV PROJELER GELİYOR

AK Parti Bursa Milletvekili Canan Candemir Çelik, seçim propaganda çalışmaları için bugün İznik'teydi.

İZNİK İÇİN DEV PROJELER GELİYOR

Canan Candemir Çelik ve il seçim ekibini İznik İlçe Başkanı Osman Sargın karşıladı. İlçe Kadın ve Gençlik kolları görevlilerinin katılımıyla Bursa Milletvekili Canan Candemir Çelik, köy ve mahalle muhtarları ve vatandaşlarla sohbet etti, sorunları dinledi, talepleri not aldı.
AK Parti İlçe Başkanlığı'ndaki toplantıda konuşan Çelik, seçim sürecinde yoğun programlarının olduğunu vurgulayarak AK Parti'nin vatandaşın yanında ve sürekli çalışan kadrolara sahip olduğunu yineledi. Çelik, şöyle devam etti:
"Birileri gibi sadece seçim zamanında meydanlarda değiliz. Bizler sürekli halkla iç içe ve sürekli meydanlardayız. Bu durum diğerlerine göre bizi 5-0 öne çıkarıyor. Yine de çok çalışacağız. AK Parti tabelasını halk astı. 2002 sonrasında büyük oranda yakalanan halk desteği ve güveni bu süreçte de artarak devam ediyor. Bunun sırrı Ak Parti'nin milletten aldığı bu gücü yine millet yararına kullanıyor olmasında."
'SİVİL ANAYASA HEDEFİMİZ VAR...'
12 Eylü referandumunda çok önemli bir demokrasi dersi veren halkın yeni dönemde sivil anayasaya ihtiyaç duyacağını savunan AK Parti Bursa Milletvekili Canan Candemir Çelik, şöyle devam etti:
"Şimdi kamuoyunun çok istediği sivil anayasa hedefimiz var. Anayasa bireyle devlet arasındaki ilişkiyi belirliyor. Ama bizim şu andaki anayasamızda 27 kez 'vatandaş' 200 kez 'devlet' sözü geçiyor. Acilen bu anayasadan kurtulmamız gerek. Bu yüzden seçim sonrası ilk hedeflerimizden biri sivil anayasa..."
Çelik, konuşmasının ardından partililerle birlikte ilçe merkezinde esnafı ziyaret edip hayırlı işler diledi, sohbet etti. Çelik, esnafa önümüzdeki dönemde İznik'in tarihi ve turistik özelliklerinin daha çok ön plana çıkaracak yeni projeler yaşama geçireceklerini haber vererek, "Turizm İznik'in en önemli gelir kaynağı olacak. İznik medeniyetlerin kurulduğu müstesna bir merkez. Bu özellikleri ve İznik'in bu değerini daha da artırma zamanı geldi" dedi.

 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!