İşte yeni iPhone emojileri!

Yeni iPhone emojileri sonunda karşımızda! Apple, her sene yaşattığı geleneği bozmayarak yine dünya emoji gününe özel, yeni iPhone emoji paketini paylaştı. Bu paylaşımda birçok farklı emojinin iPhone klavyelerine dahil edileceği görülüyor. Yeni emojiler hemen iPhone klavyelerinde görünmeyecek. Apple'ın Eylül ayı güncellemesi ile uyarlanması bekleniyor.

İşte yeni iPhone emojileri!

Yeni iPhone emojileri sonbahar güncellemesi ile birlikte telefonlarımızda yerini alacak. Maruldan, softbol emojisine varıncaya kadar birçok farklı görsel bu güncelleme ile telefonlarımıza gelecek. Apple emoji güncellemesi ile tüm kullanıcılara tam 157 adet emoji sunacak.

Apple emoji güncellemesi çok büyük farklılıklar içermese de, yine gözlerimize renk katacak detaylar içeriyor. Günümüz teknoloji dünyasında "emoji" kullanımı oldukça güncel bir eylem haline geldi. Hemen herkesin kullandığı minik ikonlara, yeni emojiler de katkıda bulunacak!

Apple, iPhone ve diğer ürünleri için tasarladığı yeni emoji paketinde özellikle karakterlere odaklanmış gibi görünüyor. Apple yeni emoji paketinde örgüleri önemseyen ip yumağı emoji de büyük ilgi topladı.

Son olarak yayınlanan bu yeni iPhone emojileri ile 4 tane de hayvan emojisi telefonlarımızda yer alacak.

 

 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!