İşte Türk kebap dükkanında kulak koparma kavgasının cezası!

İngiltere'de bir Türk kebap restoranında sarhoş haldeyken kavga ettiği arkadaşının kulağını koparan Victoria Burgess'e 4,5 yıl hapis cezası verildi.

İşte Türk kebap dükkanında kulak koparma kavgasının cezası!

İngiltere'de meydana gelen olay çevredekileri şaşkınlığa uğrattı. Sarhoş oldukları öğrenilen iki arkadaş Newport'taki Türk kebap restoranında bir anda birbirleriyle tartışmaya başladılar.

Yerde boğuşmaya başlayan arkadaşlardan Victoria Burgess (27), Jenna Edwards'ın üzerine atladı ve kısa süren arbedenin ardından Edwards'ın acı içindeki çığlıkları duyulmaya başladı.

GÖRÜNTÜLER ŞOKE ETTİ

Acı içinde yerde yatan Jenna Edwards bağırarak 4 yıllık arkdaşının üzerinden çekilmesini istedi. Kavga yatıştıktan sonra Jenna Edwards'ın kulağının bir parçasının Victoria Burgess'ın dişlerinin arasında kaldı ve parçayı alarak yere fırlattı.

KULAK KOPARMAYA 4.5 YIL CEZA GELDİ

İki çocuk annesi Edwards, hayatı boyunca böyle bir korku yaşamadığını, durmadan ağladığını ve sık sık hasta olmaya başladığını ifade etti.

Mahkemeye çıkarılan Burgess ifadesinde bilinçli olarak bu olayı gerçekleştirdiğini itiraf etti ve 4.5 yıl hapse mahkum edildi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!