İşte bugünün saraylıları...

Ekim ayında ATV'de yayınlanacak olan 'Bugünün Saraylısı' isimli dizinin çekimlerine; Baltalimanı, Beylerbeyi, Çengelköy ve Sarıyer'de başlandı.

İşte bugünün saraylıları...

Başrollerinde Selçuk Yöntem, Cansu Tosun, Serhat Teoman, Ali Ersan Duru ve Nazan Kesal'ın yer aldığı 'Bugünün Saraylısı' isimli dizinin çekimleri başladı. Dizi Sarıyer, Beylerbeyi, Baltalimanı ve Çengelköy'de çekiliyor.

SÜRPRİZ BİR ALICI ÇIKIYOR
Refik Halit Karay'ın romanından esinlenilerek ekrana taşınan dizinin senaristliğini Senaryo Tılsım, yönetmenliğini ise Kudret Sabancı üstleniyor. Ekim ayında ATV'de ekrana gelecek olan dizinin kadrosunda; Gülenay Kalkan, Dilşad Çelebi, Gözde Çığacı, Derya Durmaz ve Begüm Akkaya gibi başarılı oyuncular da yer alıyor. Dizinin konusu şöyle: 'Saraylı Bey' lakaplı 'Ata Katiboğlu', ailenin iki asırdır ikamet ettiği yalıyı satışa çıkarır. Statülerini kaybetmek üzere olan karısı 'Üftade' ve kızı 'Feride' ise bu durumdan hoşnutsuzdur. Yalıya beklenmedik, sürpriz bir alıcı çıkar. Hayatında, Kayseri'deki bağ evinden başka bir yer görmemiş olan genç, güzel ve milyoner 'Ayşen'; yalıya yerleşir. Tüm ailenin hayatı değişecektir. 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!

Arka Sokaklar yeni sezon fragmanı izle Karadayı 3. sezon fragmanı izle Kiraz Mevsimi 8. bölüm fragmanı izle Zengin Kız Fakir Oğlan 90. bölüm fragmanı izle Güllerin Savaşı 7. bölüm fragmanı izle Beni Böyle Sev 64. bölüm fragmanı izle, 08 Eylül 2014 Pazartesi Kocamın Ailesi 8. bölüm fragmanı izle Anasının Oğlu 3. bölüm full izle, 22 Ağustos 2014 Kiraz Mevsimi 7. bölüm full izle, 22 Ağustos 2014 Diğer Yarım 10. bölüm full izle, 22 Ağustos 2014 Benim Adım Gültepe 1. bölüm fragmanı izle Küçük Kıyamet 55. bölüm full izle, 21 Ağustos 2014 Kocamın Ailesi 7. bölüm full izle, 21 Ağustos 2014 Zengin Kız Fakir Oğlan 89. bölüm full izle, 21 Ağustos 2014 Kiraz Mevsimi 7. bölüm fragmanı izle Medcezir 2. sezon fragmanı izle Güzel Köylü 9. bölüm full izle, 20 Ağustos 2014 Ulan İstanbul 10. bölüm fragmanı izle Anasının Oğlu 3. bölüm fragmanı izle Küçük Kıyamet 55. bölüm fragmanı izle