İşte AK Parti Bursa belediye başkan adayları

AK Parti Bursa Büyükşehir ve ilçe belediye başkan adayları belli oldu. AK Parti'nin Bursa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Recep Altepe oldu. İşte AK Parti Bursa ilçe belediye başkan adayları...

İşte AK Parti Bursa belediye başkan adayları

Bursa'da yerel seçimler öncesi aday adaylığı heyecanı sürerken, AK Parti Genel Merkezi'nden gelecek kesin aday listesi tüm partileri kilitledi. İlçelerden yarışa katılacak olan bazı aday adayları, aday gösterilmedikleri taktirde bağımsız ya da başka partiden aday olmaya hazırlanıyor.

AK Parti Bursa'da Büyükşehir Belediye Başkan adayı için Recep Altepe ismini belirledi.

AK PARTİ OSMANGAZİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI KİM OLDU?

AK Parti'de ilçe belediye başkan adaylarını belirleme çalışması sürerken, bazı isimler netleşmeye başladı. Osmangazi'de ise durum karışık. Kulislerde adı sürekli geçen  isimler Abdullah Karadağ, Zekeriya Birkan ve Tahsin Kara oldu. Genel Merkez'in Başkan Mustafa Dündar hakkındaki görüşü kilidi çözecek. AK Parti Genel Merkez tarafından Osmangazi belediye başkan aday adayları Mustafa Dündar, Zekeriya Birkan, Abdullah Karadağ, Tahsin Kara, Halit Şefikoğlu, Mehmet Vural, Metin Çağlar, Muammer Subaşı, Zeki Eker, Ali Yılmaz arasında yapılan değerlendirme sonucu henüz açıklanmadı.

AK PARTİ YILDIRIM BELEDİYE BAŞKAN ADAYI KİM OLDU?

Yıldırım'ın da Osmangazi'den farkı yok. Yıldırım'da çok sevilen isim olan Cüneyt Karlık öne çıkarken, Mehmet Emin Tutan ve Fahrettin Yıldırım isimleri de ağır basıyor. Mevcut başkan Özgen Keskin'in de durumu genel merkezin değişim görüşüne bağlı. AK Parti Genel Merkez tarafından Yıldırım belediye başkan aday adayları Özgen Keskin, Ali Ömeroğlu, İsmail Hakkı Edebali, Cüneyt Karlık, Ayhan Özbek, Mehmet Emin Tutan, Ömer Demiröz, Şevki Çelik, Ekrem Albayrak, Salih Başparmak ve Fahrettin Yıldırım arasında yapılan değerlendirme devam ediyor.

AK PARTİ NİLÜFER BELEDİYE BAŞKAN ADAYI KİM OLDU?

Nilüfer'de 6 aday adayının arasından Mustafa Esgin, Adem Vural ve İsmail İpçi'nin isimleri öne çıkıyor. Nilüfer'de Mustafa Bozbey'e karşı kazanabilecek bir aday arayan AK Parti Genel Merkez tarafından Nilüfer belediye başkan aday adayları Ramazan Albay, İsmail İpçi, Celil Çolak, Adem Vural, Mustafa Esgin, Nurettin Görer arasındaki değerlendirmede sona gelindi.

AK PARTİ BÜYÜKORHAN BELEDİYE BAŞKAN ADAYI KİM OLDU?

Büyükorhan'da 5 aday adayından mevcut başkan Selami Selçuk Türkmen ve AK Parti İl Başkan Yardımcısı Hasan Taş'ın isimleri adaylık için öne çıkıyor. AK Parti Büyükorhan Belediye Başkan aday adayları Hasan Taş, Selami Selçuk Türkmen, Mustafa Hazar, Ahmet Korkmaz, Mehmet Kadir'in bekleyişi sürüyor.

AK PARTİ GEMLİK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI KİM OLDU?

Gemlik 'te ise, başkanvekili Refik Yılmaz ve Mehmet Turgut isimlerinin ağır bastığı kulislerde konuşuluyor. AK Parti Gemlik Belediye Başkan aday adayları Refik Yılmaz, Selim Yavuz, Aydın Bayraktar, Emir Kantur, Cemil Karataş, Ersin Kahraman, Mehmet Turgut.

AK PARTİ GÜRSU BELEDİYE BAŞKAN ADAYI KİM OLDU?

Gürsu Belediye Başkan aday adaylarının sayısı ise 9. Bu isimler arasında ise Cüneyt Yıldız ismi öne çıkarken, Musa Aydın ve Abdurrahman Aslan isimleri de en çok konuşulanlar arasında yer aldı. AK Parti Gürsu Belediye Başkan aday adayları Cüneyt Yıldız, Murat Çakır, Muammer Altıoprak, Hulisi Turan, Selahattin Turan, Musa Aydın, Abdurrahman Aslan, Kemal Demirel, Yunus Aydın.

AK PARTİ HARMANCIK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI KİM OLDU?

15 aday adayının başvurduğu Harmancık ilçesinde mevcut başkan Mustafa Çetinkaya, Hasan Hüseyin Tuncer, Yakup Bayram ve Ahmet Tufan isimlerinin ağır bastığı belirtiliyor. AK Parti Harmancık Belediye Başkan aday adayları Ahmet Tufan, Ceyhan Yumuşak, Halit Erden,  Hasan Hüseyin Temel, Hasan Hüseyin Tuncer, Mustafa Çetinkaya, Nevzat Altın, Ramazan Uzar, Şaban Demir, Şaban Kahraman, Yakup Bayram, Yılmaz Ataş, Yüksel Tosun, Zafer Korkmaz, Dilek Yılmaz Özmen.

AK PARTİ İNEGÖL BELEDİYE BAŞKAN ADAYI KİM OLDU?

İnegöl'de ise mevcut başkan Alinur Aktaş favori gibi gözükürken, plase de Adem Demirel ve Yavuz Uğurdağ isimleri adaylık için geçiyor. AK Parti İnegöl Belediye Başkan aday adayları Alinur Aktaş, Adem Demirel, Yavuz Uğurdağ, Murat Gültekin, Hasan Aydın, İbrahim Er, Nurettin Örnek, Muammer Akbulut.

AK PARTİ İZNİK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI KİM OLDU?

İznik'i MHP'ye kaptıran AK Parti'de 5 aday adayı bulunurken, Ali Çil, Osman Sargın ve Zeynel Abidin Turan'ın isimleri ağır basıyor. AK Parti İznik Belediye Başkan aday adayları Osman Sargın, Fahrettin Keskin, Ali Çil, Zeynel Abidin Turan, Kaan Usta.

AK PARTİ KARACABEY BELEDİYE BAŞKAN ADAYI KİM OLDU?

Karacabey 'de 7 aday adayından  Mustafa Çelik, Hüseyin Uçan ve Orhan Güzel isimleri öne çıkıyor. AK Parti Karacabey Belediye Başkan aday adayları Mustafa Çelik, Hüseyin Uçan, Orhan Güzel, Çetin Halis, Halit Türkkan, Faruk Türe, Ali Özkan.

AK PARTİ KESTEL BELEDİYE BAŞKAN ADAYI KİM OLDU?

Kestel'de ise mevcut başkan Yener Acar'ın durumunun kritik olduğu, Nazif Aydın'ın aday adaylığından çekilmesinin ardından Murat Ay ve Zafer Yıldız isimlerinin daha ağır bastığı belirtiliyor. AK Parti Kestel Belediye Başkan aday adayları Dinçer Akyel, Murat Ay, Yener Acar, Önder Tanır, Zafer Yıldız, Mustafa Bayrak, Mustafa Ülker

AK PARTİ KELES BELEDİYE BAŞKAN ADAYI KİM OLDU?

Keles'te ise durum çok karışık. 12 aday adayının arasından öne çıkan isimler ilçede ağırlığı olan Raşit Kolay, Yaşar Keskin ve Mehmet Teke'nin isimleri ağır basıyor. Mevcut başkan Süleyman Kaynak'ın şansı ise çok az.  AK Parti Keles Belediye Başkan aday adayları Özcan Ekmekçi, Yaşar Keskin, Coşkun Korkmaz, Yaşar Dursun Ay, Raşit Kolay, Süleyman Kaynak, Ahmet Arı, İsmail Yıldız, Mehmet Teke, Alaeddin Aydın, Mehmet Keskin, Fatih Mehmet Azer.

AK PARTİ MUDANYA BELEDİYE BAŞKAN ADAYI KİM OLDU?

Mudanya'da ise AK Parti'nin kadın aday üzerinde çalıştığı öğrenilirken, Neşe Türeyengil, Pınar Seçil İncecik ve Kadir Kahraman isimleri öne çıkıyor. AK Parti Mudanya Belediye Başkan aday adayları Kadir Kahraman, Özcan Uzun, Arif Bayrak, Erdal Kaya, Pınar Seçil İncecik, Gülten Kapıcıoğlu, Murat Ünal, Paşabey Arslan, Münir Eroğlu, Fatih Pulat, Selçuk Mutlu, İbrahim Turan, Neşe Türeyengil, Ali Turan.

AK PARTİ MUSTAFAKEMALPAŞA BELEDİYE BAŞKAN ADAYI KİM OLDU?

Mustafakemalpaşa'da ise, başkan Sadi Kurtulan'ın ismi ağır basarken, Dursun Demirci ve Orhan Alper'in isimlerinin de konuşulduğu belirtiliyor. AK Parti Mustafakemalpaşa Belediye Başkan aday adayları Dursun Demirci, Orhan Alper, Sadi Kurtulan, İsmail Varol, Nuray Laçiner, Mesut Şenkoyuncu, Fatih Şengül, Hasan Turan.

AK PARTİ ORHANELİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI KİM OLDU?

Orhaneli'de 4 aday adayından mevcut başkan İrfan Tatlıoğlu ve Ahmet Sarı isimleri öne çıkıyor. İlçe Başkanı Cemil Demir'e ise genel merkezin sıcak bakmadığı kulislerde ifade ediliyor. AK Parti Orhaneli Belediye Başkan aday adayları Cemil Demir, Ekrem Çuhadar, İrfan Tatlıoğlu, Ahmet Sarı.

AK PARTİ ORHANGAZİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI KİM OLDU?

Orhangazi'de 8 aday arasından eski başkan Yusuf Korkusuz'un şansının olmadığı, Neşet Çağlayan isminin öne çıktığı konuşuluyor. AK Parti Orhangazi Belediye Başkan aday adayları Hakkı Pehlivan, Yüksel Sert, Fahrettin Uludağ, Yusuf Korkusuz, Neşet Çağlayan, Aydın Sancak, Tamer Yiğit, Bekir Aydın.

AK PARTİ YENİŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI KİM OLDU?

Yenişehir 'de ise  Ercan Özel ve Nazif Tuna isimleri kulislerde en çok konuşuluyor. AK Parti Yenişehir Belediye Başkan aday adayları Nazif Tuna, Piri Kalkanlı, Nihat Bıçak, Zekai Dündar, Erdoğan Beypınar, Süleyman Çelik, Ercan Özel.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!