Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

İstanbul'da saatlik yat kiralama fiyatı 600 TL

İstanbul'da bayramdan sonra Koronavirüs salgını nedeniyle getirilen kısıtlamaların gevşetileceği konuşulurken haftalardır evlerine hapsolan İstanbul'luların üzerlerinde biriken stresten kurtulmak için kendilerini boğazdaki yatlara atmaları bekleniyor.

İstanbul'da saatlik yat kiralama fiyatı 600 TL

Şehirden ayrılma imkanı olmayanlar boğazdaki yatları saatlik ya da günlük olarak kiralayıp keyifli vakit geçirmek için boğaz turu yapabilecekleri gibi Boğazda ya da Adalar koylarında günübirlik olarak düzenlenen yüzme turu organizasyonları planlayarak bunaltıcı yaz sıcaklarını eğlenceli hale getirecekler. Bu aktivitelerin organize edilebilmesi için yat kiralama hizmeti veren kurumsal şirketlerden destek alınması gerekiyor.

İSTANBUL'UN EN GÜVENİLİRİ BOĞAZ ÇOCUĞU

İstanbul yat kiralama hizmetlerini 15 yılı aşkın süredir işinde uzman kişilerden oluşan profesyonel ekibiyle sunan Boğaz Çocuğu yat kiralama ve organizasyon şirketinden yardım alarak harika bir günü organize edebilirsiniz. Şirketle aynı adı taşıyan lüks yatta 10 kişiye kadar yemekli 15 kişiye kadar da kokteyl düzende organizasyonlar planlayabilir, bireysel ve kurumsal anlamda ihtiyacınız olan her türlü eğlence, kutlama, yemek ve toplantı davetlerinizi en kaliteli şekilde organize edebilirsiniz. Boğaz Çocuğu yatının 1 saatlik kiralama ücreti 600 TL'dir ancak kiralamalar en az 2 saat yapıldığı için lüks yata ödeyeceğiniz en uygun rakam 1200 TL'dir. Günlük kiralamalar da Boğazda Sarıyer tarafındaki Poyrazköy ve Filburnu için 4000 TL, Beykoz için 3500 TL, Adalar için de 4500 TL'dir. Günlük turlar sabah 10:00 gibi başlayıp akşam üzeri 18:00 sularında sona erecek şekilde toplamda 8 saat üzerinden gerçekleşmektedir. Akşam organizasyonları 19:00'dan itibaren başladığndan lüks yatın temizlenerek sonraki tura hazırlanabilmesi için en geç 18:00 gibi terk edilmesi gerekir ancak tura sabah daha erken saatte başlamak isteyenler için hareket saati 1 saat öne alınarak 09:00'da başlanabilir. Böylelikle ekstra ücret ödenmeden günlük tur toplamda 9 saat olacak şekilde organize edilebilir.

ZENGİN KAHVALTI VE YEMEK MENÜLER

Boğaz Çocuğu yatını firmadan kahvaltı ve yemek menüsü hizmeti de alarak kiralama imkanınız olduğu gibi sadece yatı kuru olarak kiralayıp dışarıdan kendi yiyecek ve içeceklerinizi getirme imkanı da bulunmaktadır. Dışarıdan malzemeler getirilip yatın mutfak ekipmanları kullanılmak istenirse firmanın önerdiği adette garson alınması gerekecektir. 10 kişiye kadar olan gruplar için 1 adet garson yeterli olacaktır ve kendisine ödemeniz gereken ücret şuan iribariyle 150 TL'dir. Firmanın servis ettiği zengin içerikli kahvaltı menüsü için kişi başı 100 TL, yemek menüsü için de 150 TL ödenmesi gerekiyor. Limitsiz yerli alkollü içecekler menüye dahil edildiğinde ekstra kişi başı 100 TL daha ödenmesi gerekiyor.

MERAK ETTİĞİNİZ HERŞEY YATKİRALAMA.COM'DA

İstanbul yat kiralama hizmetleri hakkında fiyatlar dahil merak ettiğiniz her şey: menü detayları, sıkça sorulan sorular, önceki organizasyonlarda amatör olarak çekilen video ve fotoğraflar firmanın resmi web sitesi olan yatkiralama.com adresinde ayrıntılı olarak paylaşılmış durumda. Siteye giriş yapıp biraz inceleme yaptığınızda kafanızdaki tüm soru işaretlerinin ortadan kalkacağına emin olabilirsiniz. Firma son derece şeffaf bir fiyat politikası izleyip tüm müşterilerine aynı fiyat tekliflerini sunduğundan saatlik ve günlük yat kiralama fiyatları ile menüler ve tüm ekstra hizmetlerin ücretlerini fiyatlar sayfasında tablo halinde listelemiş. Daha hızlı şekilde kendinize özel yat kiralama paketi hazırlamak isterseniz kiralık yatların detay sayfasındaki fiyat hesaplama tablosunu kullanabilirsiniz. Tabloya kişi sayısı, tur süresi, menü ve ekstra hizmet tercihleri işaretlendiği an sistem üzerinden online olarak fiyat teklifi alınmış olacaktır.

REZERVASYON İÇİN ÖN KOŞUL KAPARO ÖDEMESİ

Boğaz Çocuğu yatını istediğiniz gün ve saatler arasında müsaitlik olması durumunda kendi adınıza rezerve edebilmeniz için yapmanız gereken ilk şey şirkete kaparo ödemesi göndermektir. Kaparo olarak talep edilen miktar da yat organizasyonu için şirkete ödenmesi gereken toplam ücretin yarısıdır. Kaparo almadıkları sürece kesin rezervasyon yapmayıp kısa süreli opsiyonlar alırlar ve hızlı şekilde ödeme gelmediği takdirde yat üzerindeki opsiyon kaldırılarak diğer müşterilerden gelen kiralama talepleri değerlendirmeye alınır. Bu nedenle rezervasyon işlemini ağırdan almamalı ve mümkün olduğunca hızlı hareket ederek kaparo ödemesini göndermelisiniz. Yaz ayları ve özellikle hafta sonu günleri İstanbul sularındaki tüm yatlara yoğun talep olduğundan haftalar hatta aylar öncesinden bile rezervasyon yaptıran kişilerin olduğunu da bilmenizde fayda var..

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!