Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

İstanbul'da Nilüfer rüzgarı

Bursa'yı Nilüfer Belediyesi'nin temsil ettiği "'Sosyal Demokrat Belediyeler Proje ve Hizmet Fuarı" CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun da katılımıyla kapılarını açtı.

İstanbul'da Nilüfer rüzgarı


"Kendine Güvenen Kentler" sloganıyla CNR Expo Fuar Merkezi'nde düzenlenen fuara 61 sosyal demokrat belediye katılıyor. Nilüfer Belediyesi'ne ait standın büyük ilgi gördüğü fuarda, Başkan Mustafa Bozbey, projelerini meslektaşları ve ziyaretçilere ayrıntılarıyla anlatma fırsatı buluyor.
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, konuşmasının ardından Nilüfer Belediyesi'nin standını ziyaret ederek Başkan Mustafa Bozbey'den çalışmalar hakkında bilgi aldı. Kılıçdaroğlu, fuarda Bursa'yı sadece Nilüfer Belediyesi'nin temsil ettiğine dikkat çekerek, "Umarım önümüzdeki dönemde bu sayıyı çoğaltırız" diye konuştu.
Nilüfer Belediyesi'nin tamamladığı çalışmalar, plan ve projeler hakkında bilgi veren Başkan Bozbey'den bilgi alan Kılıçdaroğlu, pek çok hizmetin Türkiye'ye örnek olduğunu belirtti. "Başkan Nilüfer'i dinliyor" projesinin emsal olduğuna dikkat çeken Kılıçdaroğlu, "Bu proje örnek projedir. Bize gelen veriler Nilüfer halkının Nilüfer Belediyesi'ne ve Başkan Bozbey'e tam destek verdiğini gösteriyor" şeklinde konuştu.
Kılıçdaroğlu daha sonra "Başkan Nilüfer'i dinliyor" ekibiyle fotoğraf çektirdi.
Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey fuarda basın mensuplarının sorularını cevapladı. Bozbey, "Nilüfer Belediyesi'ni Türkiye'nin her yerinden belediyeler takip ediyor. Biz ilklerin belediyesiyiz. Kurumsal yapımız ve yönetim sistemimizle örnek belediyecilik anlayışını ortaya koyuyoruz. Anadolu Arastası, Mahalle Komiteleri modeli, Başkan Nilüfer'i Dinliyor, özel projelerimiz ve demokrasi projelerimizle örnek bir kurum haline geldik. Burada kendimizi ifade edeceğiz. Umarım Bursa'yı en iyi şekilde temsil ederiz"
Başkan Bozbey Nilüfer Belediyesi standında ziyaretçilere çalışmalar hakkında bilgi verdi. Bozbey, bütün ziyaretçilerle bizzat kendisi ilgilenerek Nilüfer Belediyesi hakkında bilgi verdi. Nilüfer Belediyesi'ni ziyaret eden konuklara kestane şekeri, çeşitli kitap ve kitapçıklar armağan edildi. "'Sosyal Demokrat Belediyeler Proje ve Hizmet Fuarı " 2 Haziran Pazar gününe kadar devam edecek.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!