İsrail'le gizli görüşme!

Yeshiva World, ikili ilişkileri onarma çabaları çerçevesinde Knesset üyesi Nissim Ze'ev'in başkanlığındaki bir heyetin Pazar Günü İstanbul'da Başbakan Erdoğan'ın "özel temsilcisi" olan eski bir Dışişleri Bakanı ile buluştuğunu iddia etti.

İsrail'le gizli görüşme!

Site görüşmenin ticaret başta olmak üzere birçok çıkarı paylaşan iki ülke arasındaki bağların onarılması için "sahne arkasında devam eden çabaların bir parçası" olduğunu belirtti.
Türkiye ile İsrail arasındaki ilişkileri onarmaya yönelik çabaların sürdüğü belirtiliyor. Bu çerçeve bir İsrailli heyetinin geçen Pazar günü İstanbul'da Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın "özel temsilcisi" olarak hareket eden eski bir Dışişleri Bakanı ile buluştuğunu, görüşmelerin İsrail Başbakanlığının onayı ile gerçekleştiği öne sürüldü.

İsrailli Yeshiva World sitesi, Knesset üyesi Nissin Ze'ev ve Prof. Dr. Şimon Sheetrit'in başkanlığındaki bir İsrailli heyetin görüşmelerde bulunmak üzere geçen Pazar İstanbul'a gittiğini, aynı gün de İsrail'e döndüğünü kaydetti.


Haberde, "Ziyaret, İsrail Başbakanı'nın Bürosu'nun bilgisi dahilinde ve onayı ile, Türk Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da onayı ile yapıldı" savının dile getirildikten sonra şöyle devam edildi:

"Heyet, Erdoğan'ın özel temsilcisi olarak hareket eden eski bir Dışişleri Bakanı ile buluştu. Görüşme, birçok ticari ve diğer çıkarları paylaşan iki ülke arasındaki bağların onarılması için sahne arkasında devam eden çabaların bir parçası idi"

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!