Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

İŞÇİLERİN SABAH SİMİDİ CHP'DEN

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa Milletvekili Adayı Sena Kaleli, Türkiye'nin artık bir değişime hazır olduğunu ve bu değişimin CHP'nin kuracağı halkın iktidarıyla olacağını söyledi.

İŞÇİLERİN SABAH SİMİDİ CHP'DEN

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa Milletvekili Adayı Sena Kaleli, yanına İlhan Demiröz ve diğer milletvekili adaylarını da alarak, Yeşilyayla'da işe gitmek için servis bekleyen işçileri ziyaret edip, sabah kahvaltısı için simit, peynir ve meyve suyu dağıttı.

Değişim, CHP'nin kuracağı halkın iktidarıyla olacak
Sabahın erken saatlerinde gerçekleştirdiği ziyaret sonrası bir değerlendirme yapan Sena Kaleli, "İşçilerimizin çoğu taşeron gibi görünüyor. Taşeron olmaktan yorulmuş, sıkılmış, bıkmış ve iş güvencesinin, iş güvenliğinin olmayışından rahatsızlık duyan işçilerle karşılaştık. Emekçilerimiz maalesef sendikal haklarının olmayışı yada hak alamamaktan rahatsızlıklarını dile getiriyorlar. Bugün, örgütsüz bir toplum, emeğine sahip çıkamamış insanlar burada işlerine gitmeye çalışıyorlar ve gerçekten bir değişim bekliyorlar. Bir değişim heyecanı içerisindeler. Türkiye artık bir değişime hazır gibi görünüyor. Umarız bu değişim Cumhuriyet Halk Partisi'nin kuracağı halkın iktidarıyla olacak" dedi.

Kaleli'nin ardından söz alan CHP Bursa Milletvekili Adayı İlhan Demiröz ise, "Biz Cumhuriyet Halk Partisi olarak, emeğin, işçinin, çiftçinin, köylünün, dul ve yetimin partisiyiz. Sabahleyin erken saatte işçilerimizin işlerine gidişiyle ilgili onları uğurlamak, onların güne nasıl başladığını görmek için geldik. Gerçekten oldukça büyük bir ilgi ve sevgi gördük, bundan da oldukça mutluyuz" şeklinde konuştu. 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!