İrem Sak'a takipçisinden Demet Akalın benzetmesi

Oyuncu İrem Sak'ın Instagram hesabından yaptığı paylaşımın altına bir takipçisi, Sak'ın pozunu Demet Akalın'a benzetti. İrem Sak'ın takipçisine verdiği cevap ise şaşırttı.

İrem Sak'a takipçisinden Demet Akalın benzetmesi

Oyuncu İrem Sak'ın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım takipçilerinden çok sayıda yorum aldı. Sak'ın güneş emojisiyle paylaştığı fotoğrafın altına bir takipçisinin yorumu dikkat çekti. Takipçi 'Demet Akalın - Afedersin klibi mi bu' demesi üzerine İrem Sak, 'Pınar Aylin - Günahsa günah' yazarak cevap verdi.

İşte İrem Sak'ın o paylaşımı:

İREM SAK KİMDİR?

İrem Sak, 9 Şubat 1986 yılında Sivas'ta dünyaya geldi. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini Sivas'ta tamamladı ve 2006 yılında İstanbul'a gelerek İstanbul Amerikan Kültürü ve Edebiyatı Bölümü'nden mezun oldu. Henüz lise yıllarındayken tiyatro oyunlarında rol almaya başlayan İrem Sak, 2008'de Beşiktaş Kültür Merkezi'nde Sizinkiler adlı oyunda Zeytin rolünü oynadı. Ardından birçok reklam filminde oynadı ve ilk Şen Yuva dizisi ile dizi oyunculuğuna başladı. Yalan Dünya dizisinde rol aldı, Dedemin Fişi filminde oynadı, televizyon programlarında bulundu.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!