iPhone 9 gün ışığına çıktı

Apple fanları tarafından merakla beklenen yeni iPhone modellerinin taslak tasarımları ortaya çıktı. Apple'a yakınlığıyla bilinen 9to5Mac'in paylaştığı video neticesinde ortaya çıkan maketlere bakıldığında yeni iPhone modelleri hakkında şimdiden bilgi sahibi oluyoruz. Bu sitede ve bağlantılı sayfalarında yer alan içerikler; tamamen veya kısmen LOG'un yazılı izni olmadıkça kaynak gösterilerek veya alıntı yapılarak dahi kullanılamaz, çoğaltılamaz ve değiştirilemez.

iPhone 9 gün ışığına çıktı

Bilindiği üzere bu yılın en dikkat çekici modelinin iPhone X Plus olması bekleniyor. iPhone X Plus'ın boyutuna bakıldığında iPhone 7 Plus ve iPhone 8 Plus'la aynı boyutta olduğu görülüyor.

iPhone 7 Plus ve iPhone 8 Plus modellerinde 5,5 inç ekran yer alırken iPhone X Plus'ta 6,5 inçlik OLED ekranın yer alacağı konuşuluyor. 6,1 inçlik iPhone 9'un ise Apple'ın giriş seviyesi modeli olacağı belirtiliyor. iPhone X'un yerini alacak modelin ise iPhone X'un güncellenmiş bir versiyonu olacağı ifade ediliyor. 6,1 inçlik modelde Apple'ın OLED ekran yerine LCD ekran kullanılma ihtimali bulunuyor. Yeni iPhone'ların satış fiyatları ne olacak? Apple'dan önümüzdeki dönemde kesin olarak üç yeni telefon geliyor.

Bunların 5,8 inç OLED ekranlı ikinci jenerasyon iPhone X, 6,5 inç OLED ekranlı iPhone X Plus ve 6,1 inç LCD ekranlı 6,1 inç iPhone olacağı biliniyor. Dediğimiz gibi iPhone X'a koyduğu 999 dolarlık satış fiyatıyla kullanıcıları çok üzen Apple, yeni modellerden süreci biraz rahatlatacak gibi görünüyor. Yeni analiz ve raporlara göre ikinci jenerasyon iPhone X 899 dolar, iPhone X Plus 999 dolar, 6,1 inç iPhone (iPhone 9 olabilir) ise 599 dolar başlangıç fiyatına sahip olacak. 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!