IOC heyeti İnönü Stadı'nı inceledi

Uluslararası Olimpiyat Komitesi (IOC) üyeleri, BJK İnönü Stadı'nda incelemelerde bulundu.

IOC heyeti İnönü Stadı'nı inceledi

 BJK İnönü Stadı'nda incelemelerde bulunan komite üyelerine; Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, ile yöneticiler Ahmet Nur Çebi, Tamer Kıran, Abdullah Sözer, Umut Güner ile İstanbul 2020 Adaylık Komitesi Başkanı Hasan Arat eşlik etti.

Ziyaret sırasında Beşiktaş Teknik Direktörü Samet Aybaba, Beşiktaş Erkek Basketol Takımı Antrenörü Erman Kunter, İbrahim Toraman ve Mamadou Niang ile Beşiktaş'ın tüm branşlarında mücadele eden sporcular ve antrenörler de yer aldı.

IOC Başkan Yardımcısı Craig Reedie, "Burayı çok beğendim. Yeniden inşa edildiğinde eminim daha da güzel olacaktır. Misafirperverliğiniz için de teşekkür ederiz" diye konuştu.

Fikret Orman ise İstanbul'un 2020 Olimpiyat Oyunları'nı alabilmesi için Beşiktaş camiasının elinden geleni yapacağını ifade etti.

İstanbul 2020 Adaylık Komitesi Başkanı Hasan Arat ise, "Yuvama geldim, burada olmaktan çok mutluyum. En güzel renkler siyah-beyaz. Beşiktaş Camiası 2020 Olimpiyat Oyunları'na destek veren en önemli camialardan birisi. Beşiktaş'a verdiği bu önemli destek için teşekkür ediyorum" dedi.

Orman, incelemelerin ardından komite üyelerine tek tek üzerlerinde isimlerinin yazılı olduğu Beşiktaş forması ile Beşiktaş atkısı ve 110. yıl rozeti takdim etti. Orman, IOC Komite Başkan Yardımcısı Craig Reedie'ye ayrıca kartal heykeli hediye etti. 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!